Küsimus:
Silmakaitse kellelegi, kes prille ei kanna?
Jasper
2015-03-19 00:37:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma näen hästi ilma prillide ja kontaktläätsedeta.

Millised silmakaitsevormid on mugavad, pakuvad head kaitset ega põhjusta nägemist uduseks?

Eeldan, et vajan kaitset nii asjade eest, mida näen (silme ees), kui ka külgede eest. Ümbritsevad prillid (isegi ventilatsiooniavadega) kipuvad uduseks minema ja takistavad mind nägemast, millega ma töötan.

enne nende kandmist soojendage kaitseprille
Üks mu sõber kolledžis tegi alati nalja, et tal on seljas oma "ohutuskontaktid". Viimastel aastatel pole mul palju õnne olnud, kui teda jälile saada üritasin, kuid loodan, et tal on ikka mõlemad silmad.
Kaks vastused:
#1
+9
BrownRedHawk
2015-03-19 00:44:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esitan kaks ettepanekut:

  1. Liibuvad, OSHA heakskiidetud, polükarbonaadist prillid. Need näevad välja sarnased Oakley võltsitud päikeseprillidega, mille ma rumalalt lapsena ostsin. Need on üllatavalt mugavad, võrreldes näiteks prillidega.

  2. Kui teil on kaitseprille, kuid udustamine ei meeldi, proovige „Defogging Liquid / wipe”. Need on hõlpsasti kättesaadavad ja sageli muudavad teie nähtavust tohutult.

Isiklikult eelistan ma polükarbonaati, kuna tunnen, et see kipub loomulikult vähem udustuma. Ma ütlen, et minu kolledžist pärit Stealth Safety kaubamärgiprillid peavad endiselt vastu ja on suurepärase ventilatsiooniga väga mugavad. Kuid 35–55 dollari juures pole need rahakotis nii lihtsad.

Need võivad olla ka välitingimustes UV-kaitsega varjutatud või lihtsalt selged. Väga mugav.
#2
+4
FreeMan
2015-03-19 00:56:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tean, et konkreetsed tootesoovitused pole sobivad, seetõttu kasutan neid tüübi näitena:

Leidsin, et see stiil on väga mugav ja pole udune. Kannan neid sageli majast läbi, mõistmata, et need on endiselt minu näol.

Pange tähele, et see kaubamärk kipub minu kohalikus suurkastipoes olema „rahakoti kerge“.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...