Küsimus:
Kuidas teha pesakausse ühest puutükist?
rob
2015-03-20 22:18:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen näinud sobivaid keeratud kaussikomplekte, mis sobivad üksteise sisse peaaegu nagu vene nukud. Olen kuulnud ka treijaid, kes tegelikult ütlesid, et kausid lõigati samast tükist välja, nii et nad ei raisanud ilusat puutükki ainult ühe kausi valmistamiseks. Kuidas sa seda treipingil teed ja kas tehnikale on nimi pandud? Kas vajate spetsiaalseid tööriistu või on seda võimalik tavalise treipinkide komplektiga teha?

Vene pesitsevad nukud pole * valmistatud * ühest puupakust. See on levinud müüt, kuid vale.
Oeh, ma ei tahtnud vihjata sellele, et vene nukud on pööratud ühest puutükist, lihtsalt et kausid sobivad üksteise sisse üsna väikeste vahedega. Võib-olla pole vene nuku analoogia eriti hea; kas peaksin selle eemaldama?
Ma ei eeldanud seda alguses. Võtsin seda kui võrdlust, kuidas nad kokku pannakse
Kolm vastused:
#1
+7
bowlturner
2015-03-21 00:14:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Need on sellised kaussi südamikud nagu enter image description here

Ma ostsin selle ja sellel on saadaval 4 erinevat nuga komplekti erineva suurusega kausside jaoks.

Need on üsna kallid ja igaüks neist noakomplekt ostetakse eraldi. Mulle meeldib, kuid teil on vaja mõnda praktikat ja need pole tõesti mõeldud algajale, teil peab olema harjutus toorikute turvaliseks kinnitamiseks treipingi külge, kuna kasutatakse palju jõudu ja mul on olnud tühi hüpe kohe treipink. Suure puupungi sees on oksi ja muid asju, mis võivad kausi kinni haarata ja see võib olla probleem.

Täpselt sellist süsteemi mõtlesin. Tore, kui sain tagasisidet kelleltki, kes seda tegelikult kasutas; aitäh!
#2
+4
BrownRedHawk
2015-03-20 23:32:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mulle tundub, et mäletan Rockleris saadaolevat tööriista ja sellist, mida nimetati õõnsussüsteemiks. See sisaldas tööriista tuge koos postiga ja rida kumera riba tüüpi tööriistu (kujutage eraldusriista, millel on pikk ja suur kaar).

Selle tööriista eesmärk oli tööriista kõver ja postituse seadistamine tööriistarestil tegi natuke pöörde. See võimaldas teil ühest nälkjast tõhusalt mitu kaussi lõigata ja välja jagada.

Kahjuks ei õnnestunud mul seda veebisaiti täpselt leida. See on olemas ja kõvera õõnestustööriistaga olen kindel, et saaksite sarnase funktsiooni saavutada.

Siiski on hoiatav sõna: kõvera pilu muutmine pöörlevaks tükiks puit võib pakkuda teie tööriistale rohkesti võimalusi ruumis haarata ja siduda. Palun olge ettevaatlik.

Leidsin üles! Vaadake seda SIIT aadressil Woodcraft *

* Mitte puidutööstuse heakskiit, vaid ainus koht, kus selle tuvastasin.

#3
+2
keshlam
2015-03-20 23:39:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, on olemas spetsiaalseid tööriistu. Põhimõtteliselt on see kõvera võlli õhuke leht, millele on lisatud juhikud, nii et liigute seda mööda ringi ümbermõõtu. Seejärel lõigatakse kausi toorikud alla ja eraldatakse väiksematest väljapoole, reguleerides iga jaotuse vahelist juhendit uuesti.

ilma tööriistata on võimalik midagi sarnast teha, kuid see oleks rohkem tööd ja (tõenäoliselt) kausi vahel raisatud puitu.
Aitäh; see kõik on mõistlik. Kas tööriistal ja / või tehnikal on üldnimetus?
Ma arvan, et see termin, mille otsa ma komistasin, oli kausi südamiku eemaldamise tööriist


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...