Küsimus:
Millal kasutate treipingi padrunit vs esiplaati?
rob
2015-03-20 21:39:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mind huvitab treimise õppimine ja ostsin hiljuti vana Delta / Rockwelli treipingi, mis oli varustatud põhiliste lisatarvikutega.

Mulle jääb mulje, et padrun ja esiplaat täidavad sama eesmärki, nimelt et tooriku kinnitamiseks võite kasutada ühte neist mõlema otsa asemel. Asi, milles ma pole päris selge, on see, millal on mõttekam kasutada padrunit ja millal on mõttekam kasutada esiplaati. Mis on igaühe eelised ja puudused?

Neli vastused:
#1
+8
bowlturner
2015-03-21 00:07:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esiplaat, mida keerate keeratava tüki kinnitamiseks kruvidega. Mõned inimesed liimivad jäätmetüki selle külge, mida nad keeravad, nii et nad ei pea oma detaili kruviauke panema. p> Padrun vajab haaramiseks midagi. Nii et peate kas kahest asjast puurima / keerama. Padruni kinnitamiseks mõeldud auk või süvend padrunisse asetamiseks ja hoidmiseks laiendamiseks.

Nüüd hoiab esiplaat kruvidega väga hästi, nii et kui teete rasket tööd ümardades kausist välja on näoplaat väga tore. Padrun laseb tüki tõenäolisemalt lahti, kui see on tõesti kare või kaldus.

Mõlemal juhul saate selle tagamiseks hoida sabavarusid.

Süvendamine ja allahindlus on levinud terminid „auk“ ja keele asemel kasutatakse tavaliselt sõna „tenon“ / „spigot“.
@TXTurner Tänud, ma teadsin seda, kuid ei mäletanud, mõtlesin neid üles otsida ja parandada, kuid unustasin. Teeb seda nüüd.
#2
+6
TX Turner
2015-03-25 00:58:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kausi taolise keeramiseks on padrun (kruvikeskmega) natuke tõhusam. Võite kaussi tooriku kinnitada nii, et kausi põhi oleks suunatud padrunisse kinnitatud kruvile väljapoole, ja keerata süvend sellele, mis lõpuks kausi jalamiks jääb.

Kui see on tehtud ja kausi väliskülg on vormitud, saate tooriku ümber pöörata, kruvi eemaldada ja tooriku kinnitada teistpidi nii, et lõuad laienevad teie süvendisse, mille lõikasite põhja, mis võimaldab teil seest õõnes.

Esiplaadiga peate valmistama moosipadrun ja / või kasutama palju vanaraua jäätmeid.

#3
+3
BrownRedHawk
2015-03-21 00:10:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esiplaadil on palju rohkem "hammustust" ja tugevuse hoidmine , kuid on vaja kruvisid kas tükki või eraldada viimane tükk esiplaadi külge kinnitatud materjalist. Tavaliselt on see jäägid.

Teadmata teie konkreetsest padrunist, võin üldjuhul öelda neid asju:

Padrun võib haarata tüki (või teie sabavarustuses oleva tööriista õõnestamiseks / igav jne), sõltuvalt selle paigutusest.

Näolõugadega padrunit saab kasutada, et hoida oma tükis positiivset osa (nupp) või negatiivset ruumi (auk) ja keerata seda. Selle eeliseks võib olla vähem raisatud materjal.

Samuti on enamikul kaasaegsetel padrunitel kruvi, mida saab lõualuudest kinni haarata, muutes selle natuke hübriidiks.
#4
  0
anshul ahuja
2016-06-06 13:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

nagu olen näinud, on padrun põhiliselt sümmeetrilise või ebasümmeetrilise pikkade tööde jaoks, kuid näoplaati kasutatakse siis, kui töö on ebaregulaarne ja lühike ega saa padrunisse minna.

Tere, tere tulemast saidile! Kas täpsustaksite oma vastust veidi rohkem? Mida mõtlete "pikkade" tööde all - kas räägite spindlitest? Kas võiksite tuua mõned näited iga stsenaariumi kohta ja selgitada, miks üks kinnitusviis teistest vähem sobib? Aitäh!


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...