Küsimus:
Kas teil on mõni näpunäide vana pingilaua ümberehitamise / kasutamise kohta?
keshlam
2015-03-20 05:26:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vana turvavööga juhitav pingisuurusega (töökoht?) ühenduskoht - 6-tolline voodi, umbes 11-tollised sisse- / väljalülituslauad - mida olen sõbrale hoidnud. Kunagi ei jõudnud selle paigaldamiseni mootori ja paigaldatud rihma ning terade teritamise / reguleerimisega ... Eeldan, et väljaspool vöö ja suuruse probleeme oleks selle häälestamine täpselt nagu täissuuruses seadme häälestamine.

Suur pluss on muidugi see, et mul on see juba käepärast ja vuugid pole odavad. Miinus on see, et kasulikuks muutmine on natuke piin ja need lühikesed tabelid piiravad arvatavasti metsalise täpsust.

Niisiis: kas kellelgi on nende väikeste mudelitega piisavalt kogemusi, et arvata, kas see on vaeva väärt või peaksin proovima ka edaspidi höövlite / laudade ühendamise trikkidega läbi saada, kuni olen valmis mõne teise tõsise tööriista jaoks eelarvet andma ja jätan selle muuseumitükiks? Ja kui ma siiski proovin seda kasutusele võtta, kas on selle nipitamiseks kõige nippe?

Craftsman bench jointeranother angle n the bench jointer

kas saaksite pildi üles panna?
@keshlam kasutab postituse muutmisel tekstikasti kohal olevat pildiikooni. Seejärel saate lisada pildi kohalikust arvutist. Või lisage lihtsalt link, kui kuvatakse üldine pilt.
Andke teada, kas mõnest teisest nurgast oleks abi. Vabandused segaduse pärast ...
Ma ei saa selle teabega midagi teha, kuid kui selle konkreetse mudeli jaoks on vaja viidata kasutusjuhendile, võib see olla väärt selle teabe lisamine. Pildilt näeb välja nagu käsitööline
On, nii et dokumente võib ilmselt endiselt leida. Minu jaoks on tõeline küsimus see, kas miski see väike suudab tegelikult teha piisavalt head tööd, et seda tasuks proovida.
Nii väike? See on üsna natuke suurem kui see, mille ostsin uue! Muidugi on suurus võrdeline sellega, mida proovite sellega teha.
@freeman: Noh, see on sorta, mida ma proovisin teada saada. Neil, mida olen reklaamides näinud, on oluliselt pikemad sisse- / väljavoolupinnad, mis arvaks, et muudaksid need pikematel tükkidel täpsemaks ja kiiremaks ... ja mul pole aimugi, kuidas võimsus ja lõikuri kiirus võrreldavad tõenäoliselt teeb seda tööd piisavalt hästi ja kui ma suudan selle häälestada ilma hulluks ajades, paneksin hea meelega kokkuhoitud raha muudesse tööriistadesse või tarvikutesse.
Kaks vastused:
#1
+4
BrownRedHawk
2015-03-20 17:26:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma võin üldiselt rääkida ainult seadmete taastamisest:

Kahtluse korral, kui masinal pole midagi struktuuriliselt valesti (kontrollige joondust, pragusid, painde jne).

Tavaliselt on küsimus laagrite, rihmade vahetamises / hooldamises, labade vahetamine / teritamine ja seejärel igasuguse rooste / korrosiooni rünnak.

Kuna see on rihmülekandega, võib mootori vahetamine olla suhteliselt lihtne postimüük operatsiooni. On isegi inimesi, kes (vajaduse korral) keresid kerivad.

Nüüd peate lihtsalt arvutama, et teha kindlaks, kui palju higi omakapitali vahetate sularaha vastu ja kas teie sularaha + sisemine Väärtus> = Uue masina maksumus, leidke uus masin.

Edu ja teie terad võivad alati teravad püsida

#2
+4
TDHofstetter
2015-09-07 08:01:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui see oleks minu valik teha ... las ma ütlen nii: ma olen tegelikult veetnud natuke aega pihuarvuti hööveliga tagurpidi rakis kui "mikrolüliti". Olen jõudnud kaugele, sest mul on nüüd poes kaks täistoodanguga vuugi (üks 1HP 6 "ja üks 2HP 8" antiik). Ma paneksin selle ühendaja kasutama ja kasutaksin seda parimal viisil, kui säästate ühe suure poisi jaoks. Vaevalt on sellel roostet, vähem kui minu talvised kasvavad ühe talve / kevade jooksul!

Pikkade krobeliste toorikute ühendamine sellele võib eeldada, et see on lühikeste laudade tõttu tüütu, kuid see võib kindlasti ikka tehke - see pole nii, et pikad lauad teevad midagi võimalikuks, mis on lühemate laudade puhul võimatu.

Aga ... kui te lõpuks murdute ja ostate tõeliselt suure liistu, hindate seda pärast töötamist tõesti. selle ühega. SIIS võite mõelda selle pensionile jätmisele või selle edastamisele järgmisele inimesele, kes on häbelik.

Puhastage see, puhastage see vajalikust kohast, teritage noad, vahatage lauad & lõikepea pastaga, ja häälestage see nii, nagu sõltuks teie elu. Kui see on hästi häälestatud, ei häiri see teid väga.

Aitäh; kõlab nagu hea nõu. Mul on ebamugav olukord, et saan endale lubada üleostmist, kuid mul on piisavalt tervet mõistust, et aru saada, et pean ka puidu jaoks eelarvet tegema ja nii edasi. Ja kellel on vähemalt viis muud harrastust peaaegu samal positsioonil ...


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...