Küsimus:
Mis on pneumaatilise naelutaja juures olulisem naelutaja või küünte kvaliteet?
James Jenkins
2015-03-18 16:02:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul oli vaja / soovisin väikest puitkonstruktsiooni kokkupanekuks väikest pneumaatilist naelutajat. Ostsin kohalikust sooduskauplusest odava naelutaja ja naelad ning leidsin, et küüned on tihti kinni. Mõne katse jooksul muutus naelutaja küünte kinnijäämise põhjustatud kahjustuste tõttu kasutuskõlbmatuks.

Läksin isetehtud karpide poodi ja ostsin kvaliteetse ( uurisin kõigepealt ) küünte ja kvaliteetsed küüned . See töötab hästi ja ma olen tulemustega väga rahul. Kuid ma ei tea, kas mul on tõesti vaja osta kallis naelutaja ja kallid naelad.

Kas probleemi põhjustasid naelutajad või küüned? Kas saaksin kallis naelas usaldusväärselt odavaid naelu kasutada või kas odavas naeleris usaldusväärselt kalliid naelu kasutada? Kas nii naelutaja kui ka küüned peavad olema kvaliteetsed?

Ma ei kasuta kvaliteetse vastuse andmiseks piisavalt naelutajaid, kuid minu arvates ei lähe te kunagi kvaliteetsete tööriistade ostmisel valesti. Hea kvaliteediga naelutaja peaks suutma madalama kvaliteediga naeltega hakkama saada suhteliselt hästi, kuid ...
üks vastus:
#1
+5
Doresoom
2015-03-19 19:54:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jämmimisega seotud kvaliteet

Parim vastus sellele küsimusele oleks katse korraldamine ja erinevate küüntepritside, erineva küüntega, moosimäärade teatamine .

Kuid kuna enamikul kasutajatel pole tõenäoliselt saadaval mitmeid erineva kvaliteediga küünte püstoleid, võin teile öelda oma keskklassi kvaliteediga Hitachi kogemused 18 gabariidiga brad nailel. Võib-olla saavad teised kiibistada, kui neil on kvaliteetne või madalama kvaliteediga naelutaja ja me saame sellele täieliku vastuse anda.

Ma ostan üldjuhul odavaimaid naelu, mida leian suurest karbipoest, ja mul pole kunagi olnud keskklassi kvaliteetset naelamoosi. Kasutan peamiselt erineva pikkusega Porter Cable ja Hitachi naelu, vahemikus 3/4 "kuni 2".

Inseneri vaatevinklist eeldaksin, et naelapüstol ise mängib kõige suuremat takistust segamise vastu. Muutujate hulka kuuluvad:

  • sööda ja kinnitusdetailide paigutuse järjepidevus ajakirjas. Kui naelutaja asetab järgmise kinniti iga kord ajamipea alla erinevasse kohta, on tõenäolisem, et teil on moos. Kvaliteetsem naelapüstol peaks olema parema konsistentsiga.
  • Komponentide tolerantsid. Kõik naelapüstoli liikuvad osad peaksid olema projekteeritud ja valmistatud sujuvalt ilma häireteta libisema. Odavama kvaliteediga püssil võivad olla töötlusdefektid või lõdvenemine komponentide vahel, mis võib põhjustada ummistuse.

Kinnitusdetailide jaoks oleks kõige olulisem ühtlus. Kui naelapüstol on mõeldud kindla suurusega kinnitusdetailide jaoks ja madala kvaliteediga naelad jäävad sellest disainispetsifikatsioonist välja, kogete rohkem moose.

Kvaliteet teiste tegurite suhtes tugev>

Moosivaba töö pole ainus kvaliteet mõjutav tegur. Teiste hulka kuuluvad:

  • järjepidev sügavuse seadistamine. Seda võib kinnitusdetailide kokkupanekuks kasutatud liim veidi mõjutada, kuid suurimaks teguriks on naelutajate kvaliteet.
  • Märgivaba operatsioon. Kenamate naelapüstolite kaitsemehhanismi kohal on king, et see ei toorikut märgistaks ega kriimustaks.
  • Ergonoomika ja vähendatud kasutajate väsimus. Kvaliteetsemad tööriistad on mõeldud lisaraskuste raseerimiseks ja kasutajale töö hõlbustamiseks.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...