Küsimus:
Kas materjali ohutuskaartide hankimiseks on olemas kanooniline allikas?
Jasper
2015-03-19 03:22:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas materjali ohutuskaartide (MSDS-de) jaoks on olemas mugav ja hõlpsasti juurdepääsetav allikas, mis ei nõua registreerimist ega tasumist?

Puidust töötavate MSDS-de jaoks peaks olema hea veebisait või teatmik seda on lihtne üles otsida:

  • Tooted tootja või kaubamärgi järgi (nt Copper-Green Brown)
  • Keemilise nimega tooted (näiteks vasknaftenaat)
  • Lisage mitmesuguseid puidutöötlemismaterjale, liime ja viimistlusi
  • Ei vaja registreerimist
Hääletan selle küsimuse sulgemise teemavälisena, sest kuigi selline ressurss oleks väärtuslik, ei ole Stack Exchange'i saitidel tavaliselt lubatud küsimused, mis otsivad linke saidivälistele ressurssidele.
Hääletage sulgemiseks. Sest vastuse leidmiseks on vaja google. Iga vastus, mille me saaksime anda, oleks ainult lingivastus. Konkreetsele küsimusele konkreetse puidu ohutuskaardi kohta ei saaks siin vastata, sest vastuseks on vaja, et MSDS vastaks antud kontekstis. Teisisõnu on eksperdi vastus ohutuskaart ja me ei saanud seda dubleerida.
Hääletamine uuesti avamiseks. Olen nõus, et "linke otsivad küsimused" on halvad, kuid ostuküsimused ka samadel põhjustel. Pole mingit tõenäosust, et see sait on kunagi MSDS-i host (kõige olulisemad saidiprobleemid käsitlevad teemasid, mis on täielikult hõlmatud), Robide vastus on hea ja ulatusega (arenguruumiga) "Ei, sait ei olemas, kuid siin on, mida otsida ". See on sama kui ostutüübi küsimus, kus vastused keerlevad selle üle, mida tööriistast otsida, mitte tööriista ise.
Kui te ei nõustu minu uuesti avatud ettepanekuga või soovite seda rohkem arutada, avage palun metaarutelu ja linkige sellele siin kommentaarides.
Redigeerisin postitust veidi, et proovida vältida küsimusega "lihtsalt postita link". Kui kogukond ei meeldi, siis tühistage muutmine.
Ma arvan, et pealkirjas öeldud küsimus on teema. Ma arvan, et küsimuses öeldud küsimus on tõenäoliselt teemaväline. Kanooniline allikas oleks midagi sellist nagu OSHA veebisait, midagi, mis ei olnud eraettevõte, vaid oli tegelikult põhiressurss, kuhu MSDS registreeritakse.
@Joe Huvitav, kas selle võiks sõnastada järgmiselt: "Kuidas leida ohutuskaart", kus vastused võivad olla "Kanooniline allikas on ..." või "Neid pakuvad sageli edasimüüjad, nt ..." jne.
Kaks vastused:
#1
+4
rob
2015-03-19 03:35:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole kindel, kas see on seadusega ette nähtud, kuid paljud ettevõtted teevad oma MSDS-id tasuta avalikult kättesaadavaks.

Näiteks:

Lisaks pakuvad mõned edasimüüjad müüdavate toodete MSDS-e:

Samuti võite toote või kemikaali ohutuskaardi sageli leida, otsides toote või kemikaali nime koos sõnumiga Google'ist, Bingist jms. p>

#2
+1
Jasper
2015-03-19 03:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Parim, mida praegu teha saan, on otsida toote nimi Google'ist (või Duckist või Bingist), millele järgneb MSDS. Näiteks:See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...