Küsimus:
Kuidas vineerivuugid õues kasutamiseks tõhusalt tihendada?
McGafter
2015-03-18 14:06:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on see aed ehitatud minu aeda vineerist. Probleem on selles, et see pidevalt lekib. Olen proovinud silikooni, mis ei kesta, ja ka akna hermeetikut, kuid kuna vineer paisub ja tõmbub kokku, laseb see ka vett läbi.

Kõnealune ühenduskoht on horisontaalne laud, mis ühendab vertikaalset keskel. Nii et see on seinaga ühendatav põrand.

Kui ütlete "loss", kas peate silmas nagu linnuse / puumaja sarnast ehitist? Kas teil on fotosid?
Foto või diagramm oleks tohutult kasulik.
Kolm vastused:
#1
+9
ratchet freak
2015-03-18 15:33:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovite installida voodri, lisage põhimõtteliselt materjalikiht, mis tõrjub vett vineerist eemale.

Alustuseks võite selle pakkida plastikusse majapidamine ja seejärel küünte puidust katusesindlid seina külge. Alustage alt ja kattuge nendega.

#2
+8
David
2015-03-18 19:53:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ehitasin varem palju puidust paadisõiduprojekte, st päästevestide, luukide jms tekikaste. Igal ajal, kui ühendati kaks lauda, ​​kasutasin täispikkuses splaini ja täitsin tühimiku (kui see oli olemas nagu kumer luugikate) 3M 5200 hermeetikuga. Epoksiidi kasutatakse laialdaselt paadisõiduprojektides, mis on peaaegu alati välitingimustes intensiivse päikesevalguse käes. Klaaskiu kasutamine servaliigendite kohal hoiab ka vett eemal.

#3
+3
rob
2015-06-24 22:46:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ilma fotota on veidi keeruline olla täiesti kindel, milles teie probleem on, kuid püüan kajastada neid, mis minu arvates teie olukorda sobivad.

Tundub, et olete oma põranda ehitanud , tagus siis põranda peal olevaid seinu ja seina alla imbub igasugust vihma, mis põranda serva kinni haarab. Sõltumata sellest, millise lahenduse valisite, peaksite meeles pidama, et alati on mõistlik kallutada mis tahes horisontaalset välispinda (isegi kui see on vaid väike), et see saaks vett valada, mitte lubada tal basseini.

Minu esimene kalduvus on öelda, et oleksite pidanud selle asemel paigaldama seinaraamid põranda servani, seejärel paigaldama vineeri väljapoole, nii et lehe põhi ulatub põranda ülaosast alla ja ideaaljuhul allpool korrus. See loob tilguti serva, nii et vesi järgneb põrandapinna all olevale seinale ja vesi ei saa imbuda struktuuri. Kui teie vineer ei ulatu põranda põhjast mööda, võite vee paigaldamiseks põranda alla paigaldada vilkuva alumiiniumi.

Liitekoht on horisontaalne plank, mis ühendab vertikaalset kõrtsi keskelt . Nii et see on põrand, mis ühendub seinaga.

Jällegi, ma ei saa ilma pildita olla kindel, milles teie probleem on, kuid see kommentaar paneb mind arvama, et pool teie põrandast on struktuuris sees ja teine ​​pool on väljaspool konstruktsiooni, nagu verandal. Võimalik lahendus on antud juhul seina raamimine ja ristnurga vilkuv paigaldamine põrandale, kus seinaraam ja põrand kokku puutuvad. Tihendage või tihendage see muul viisil põrandale, seejärel kinnitage oma vineeri ümbris seinale, nii et see kataks vilkuva vertikaalse osa, kuid ei ulatu põrandani. See võimaldab tal aastaaegadega üles ja alla libiseda ning väldib põhja põrandale kogunenud vee imendumist ja mädanemist.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...