Küsimus:
Võlts- / pseudopistikute või korkide valmistamine
Matt
2015-03-19 01:08:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Andekas amatöör, kes töötab mitmesuguste metsadega nagu mänd, tamm ja Indoneesiast pärit materjal, mida ma pole veel tippinud. Kui süvistatavate kruvide / naelte jaoks on vaja kasutada mütse või pistikuid, lähete lihtsalt poodi ja ostate need, mis sobivad teie projektiga.

Mul pole nii palju erinevaid poode, kust saaksin juurde pääseda, ja juurdepääsetavatest poodidest, mis on tavaliselt kaldu ega ole tasased. Ma ei määri oma projekte tavaliselt, nii et minu jaoks on oluline sobitada värv algusest peale.

Selleks, et proovida ja töötada sellega, mis mul on, üritasin saetud tolmu oma sisselõigetest välja segada, segada see kokku tislerite / puiduliimiga ja moosida auku. Kui see on kuivanud tükkide peitel ja liiva alla. See annab kena efekti, kuid niiskus satub sinna sisse ja tavaliselt rikub selle ära.

Kellel on pistikute valmistamiseks või kruvide peitmiseks üldiselt mingeid klude või muid lähenemisviise?

Kaks vastused:
#1
+11
FreeMan
2015-03-19 01:13:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seda nimetatakse pistiku lõikuriks.


(allikas: rockler.com) sub >

pilt häbematult varastatud laenatud Rocklerilt

Lõigake pistikud kõigest, mida oma projekti teete, jäägid välja.

Samuti on kruvikeeraja suurepärane eelsalv, et pistik plaadist välja murda. Ma ei mäleta, kas koos- või ristteradega on õige tee, kuid selle selgitamiseks peaks kuluma vähem kui 30 sekundit. Isegi kui pistiku otsa natuke kruvikeerajaga üles pistate, võite selle otsa auku panna ja keegi ei tea seda või kui pistik on liiga sügav, võib kahjustatud ots välja lõigates välja tõmmata / lihvige pistikut loputades.

See on vinge. Ma isegi ei teadnud, milles asi.
See on tõepoolest! See on vaid üks paljudest, paljudest näidetest ja ma arvasin, et see oli kõige toredam ja tõhusam pilt esimesest 5-st või 6-st, mis ilmus Google'i otsingus "plug cutter". Olen kindel, et Rockleri omad on väga kvaliteetsed, kuid mitte tingimata kõige kulutõhusamad ja see pole nende kinnitus.
See on väga lahe. +1 pildiallkirja ja uue teabe jaoks :)
Kogemuste põhjal ... ma ei torgi pistikut välja. Puurimisel jätke tagaküljele veidi materjali. Pärast seda soovitaksin tagakülgede eemaldamiseks lintsaagi või paksust lihvmasinat. Olen kasutanud lauamaterjali, kuid see kippus pistikuid lõhkuma.
@DanielB. Ka see on võimalus, kuid kui märkate, pole pildil olevat puutükki lõpuni läbi lõigatud, kuid pistikud on väljas. Keskel olev näeb välja nagu väljatõmbamisprotsessi vasakpoolses servas olev väike hüüd. Miski pole teie meetodi vastu, see võib lihtsalt olla üle jõu käiv või ohtlik, kui lõikate väikesest jäägist. Samuti on ebamugav, kui teete mõned pistikud, siis lõigake need välja, siis peate hiljem veel mõned tegema.
#2
+2
rob
2015-06-09 19:17:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks pistikuga lõikuri kasutamisele, nagu soovitas FreeMan, saate pistikud lõigata ka tüüblilt. Kui te ei leia kaubanduslikult toodetud õige suuruse või puiduliigiga tüüblit, võite ise teha.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...