Küsimus:
Millist tüüpi puid kasutada oksade jaoks söögilaua jalgadena?
7ochem
2015-03-19 01:21:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovin teha ristitud laua jalgadega söögilaua, mis on puuokstest ja koor veel peal (toores, plekki pole / viimistlus / spoon). Millist puuliiki oleks kõige parem kasutada, et see oleks stabiilne ja kas koor ei tule?

Tere tulemast StackExchange'i puidutöötlemisse. See kõlab üsna projektina. Olen ka üsna huvitatud (nagu paljud) nende puidu toore ilme hoidmisest. Edu ja teie terad võivad jääda teravaks!
[Selle küsimuse] kohta on mitu kommentaari / vastust (https://woodworking.stackexchange.com/questions/119/how-to-finish-a-branch-to-keep-the-bark-partially-on), mis näitavad, et koor langeb lõpuks maha, hoolimata sellest, millist puitu te kasutate. Sellest võiks aga saada projekti lahutamatu osa - "elav", arenev söögilaud.
Üks asi, mida tuleb arvestada, on see, et harudel on tavaliselt palju pingeid. See puit on saagimisel ja vananemisel ettearvamatu.
Kas oskate okste asemel kasutada istikute tüvesid? Või võib-olla viinamarjade tüved? Paljud põllumajandustootjad asendavad oma viinamarjaistandusi regulaarselt (viinamarjasortide pikaajaliste muutuste või kahjurite tõttu või seetõttu, et puuviljakultuuride saagikus kipub umbes 20 aasta pärast langema).
üks vastus:
#1
+7
bowlturner
2015-03-23 23:19:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Noh, kui soovite, et koor püsiks, (vähemalt parimad võimalused) Millal on olulisem kui Mis. Puit lõigatakse hilissügisel või talvel, pärast puu uinumist ja enne, kui mahl kevadel uuesti voolama hakkab.

Puu ​​'kuivab' ise välja ja koor püsib palju paremini puidu küljes. Kevadel just siis, kui mahl hakkab jooksma, on kõige halvem aeg koore peal hoida ja parim aeg puidu lõikamiseks, mida soovite koorida.

Talvisel ajal lõigatud tamm ja Hickory (shag koor) hoiavad seda pikka aega.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...