Küsimus:
Kuidas ma saan miinust vähendada paksuse hööveldamisel?
Doresoom
2015-03-17 22:17:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt märkan oma paksusega höövliga läbi sõidetud laudade otstes väikest kogust juppi. See ei ole liiga sügav, (<1 / 32 "võib-olla?) Ja ei kata liiga palju laua pikkust (<4" mõlemas otsas), kuid see on märgatav, kui kontrollin plaate piisavalt hoolikalt.

Olen kuulnud, et laua kaugem ots tõstetakse veidi kõrgemale, kui höövli sektsioon aitab kärpimist vähendada, kuid siiani pole mul õnnestunud järjekindlalt lauda täielikult saada lõikus tasuta.

Lihtsalt taustal kasutan DW735 koos installitud sisestus- / väljundtabelitega.

Kas mul on ainult minimaalne kogus võib alati eeldada, et on? Või saab selle täielikult kõrvaldada?

Kolm vastused:
#1
+6
dfife
2015-03-17 22:48:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paar asja, mida pole veel mainitud:

  1. söödake mitu tükki üksteise järel. Kui söödan tüki B enne, kui tükk A väljub, pole rullidel võimalust maha kukkuda (ja seega pole snaipi võimalust).

  2. Sarnaselt # 1-le saate ka snaipi vältimiseks ehitada rakise. Võtke kaks ohverdatava puidu riba, mis on toorikuga sama kõrgusega, kuid pikemad. Keerake need tükid tooriku külge ja söötke see läbi. Höövel siis nuusutab raket, kuid toorikut mitte. Siin on pilt:

enter image description here

  1. See vähendab kärpimist, kuid ei kõrvalda seda - tõstke toorik etteandmisel ja väljatõmbamisel vertikaalselt. Tundub küll intuitiivne, kuid muudab lõigu palju madalamaks, kui see muidu oleks (snaibiga).
#2
+2
cathode
2015-03-17 22:23:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei usu, et keegi oleks veel teinud höövlit, millel poleks nööpi. Saate seada DW735 sisse- / väljavoolu tabeleid nii, et need kalduksid allapoole (sissepoole) ja ülespoole (välja), kuid ma ei paneks neid üle pikkuse rohkem kui umbes 1/16 kaldenurka.

DW735 on juba umbes sama puhas, kui "söögikasti" höövlist saab, ainult suuremal tööstuslikul statsionaarsel höövlil on vähem piike, tavaliselt pikema 1-osalise malmist voodi tõttu.

Nii et ma peaksin lihtsalt elama selle lihvimisega või lõikamisega siis? Arvasin, et see võib olla vastus, mille sain.
#3
+2
datUser
2015-03-17 22:41:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mida kõrgem on etteanderullide höövlilauale seatud reeglina, seda tõenäolisem on, et puit nihkub esimese rulli küljest lahti ja on hoovaga ülespoole lõikurpea poole, kui plaadi viimane ots on nurgas. Lauarullid varieeruvad höövlite lõikes.

Kui laseksite lauarullid alla, nii et need asetseksid laua pinna all, oleks höövellaual liikumisel puidu hõõrdumine üldiselt muudavad puidu söötmise höövli kaudu palju raskemaks. Kuid see vähendab (ja võib mõnikord ka kaotada) niitmist.

Üks praktika, mida olen näinud, et vähendada lõikamist ja seega projekti üldist raiskamist, on söötmisrullide langetamine samale tasemele või alla selle höövellauale ja seejärel kandke höövellauale liberaalne kiht pastavahast. Vaha vähendab hõõrdumist piisavalt, et enamik höövlitest saaksid höövli abil puitu ilma kinni segamata toita. Kui toetate laudu ettevaatlikult höövli ettepoole, peaksite nägema kergete lõikude arvu vähenemist.

Rasked lõiked kõigil, kuid kõige tööstuslikumatel höövlitel põhjustab ikkagi mõningaid nuuskamisi, kuna laud ja / või lõikuripea võivad tugeva lõikamise korral veidi koormata. Kuid kui teete oma paar viimast möödasõitu, kui võtate < 0,005 "lõikuse kohta, saate piigi peaaegu kõrvaldada, kui langetate lauarulle ja vahatate höövellauda. See võib vajada mõnda harjutust, kuid minu kogemuste kohaselt võib väga agressiivset snaipi vältida. .

Märkus : ärge kunagi kasutage poe ümbruses silikoonil põhinevaid määrdeaineid ja antud juhul höövellaua määrimiseks. Need on puhas pahe.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...