Küsimus:
Kas saab paigaldada koera pinkide auke pehmetele pindadele nagu MDF või okaspuid?
Peter Grace
2015-03-20 23:37:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on mitmeid Kregi tööpinke, mille olen teinud nende taskurauguga. Töölaua pealsed osad on valmistatud MDF kihistamise abil 2x4 raami peale. Mind huvitab, kas mitu MDF-i kihti oleks pingikoera tihedalt kinni hoides efektiivne või hakkaks see MDF-i pulbriliste omaduste tõttu välja rebima?

Pole kindel, kuid see on koht, kus ma kaaluksin alternatiivseid lähenemisviise, nagu t-raja paigaldamine ja oma peatuste / rakiste kinnitamine sellele ...
T Track on suurepärane idee. Ma arvan, et isegi mõne metallplaadi kinnitamine eelnevalt puuritud / suuruste aukudega aitaks selle kindlalt hoida. MDF on massi / siledusega, alumiinium (või veel parem teras) meeldib löögile vastu panna.
Kas t-rööpa või metallplaat ka lihtsalt välja ei rebiks?
Mitme kruvi ja seda kinni hoidva hammasratta vahel on t-rööpa jõudude jaotamiseks suurel alal üsna hea. (Mul on majaga kaasas olnud suur pink, mis on tõesti suurem kui vaja; ma mõtlen selle vahel, kas vahetada lihtsalt ülaosa või asendada kogu asi paremini kujundatud ja suurusega.)
Kaks vastused:
#1
+7
Modulus
2015-03-21 18:12:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu pink on valmistatud 2-tollistest MDF-i tükkidest, mille ma lamineerisin puiduliimi ja kruvidega. Puurisin oma messingist pingikoertele umbes 8 auku. Olen neid pingikoeri kasutanud juba üle aasta, kui kasutasin oma lennukeid ja ruuterit jne. Ma pole kunagi märganud MDF-i omaduste tõttu mingeid trümmi deformatsioone või lõdvenemist.

Samuti on MDF odav ja MDF-i pingilauad on esiteks nii suurepärane idee, kuna neid saab hõlpsasti vahetada. Ma ei muretseks selle pärast, kui oleksin sina.

Teate, see on suurepärane punkt, mida ma tegelikult ei arvestanud - kui auk välja rebib, on lauaplaati tõesti odav vahetada!
Sekundeerin Moduluse vastuse. Mul on kahest 3/4-tollisest MDF-i lehest koeraavadega pink. See töötab umbes 7 aastat hiljem endiselt hästi. Koera augud on servades natuke kulunud, kuid täidavad siiski eesmärki. Enamik väärkohtlemisi Ma annan koerale augud, mis tegelikult kasutavad nendes kinnihoidmist, mis avaldab koera aukude ääres palju külgjõudu.
Nõustuksin ka sellega, et MDF oleks ohverdav. Võite vaadata ka Peter Parffiti Parfi juhendisüsteemi, mis aitab teil luua oma MFT-stiilis topi. See on kallis esialgne ost, kuid kui see on olemas, saate teha nii palju tööpindu kui vaja. https://www.axminster.co.uk/ujk-technology-parf-guide-system-102278
#2
+2
rob
2015-03-28 00:45:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On mitmeid töölaua kujundusi, mis sisaldavad MDF- või vineeripealseid, mis on põhjalikult perforeeritud koeraaukudega, peaaegu nagu suured pegboardi lehed.

Festooli MFT-l on ohverdatud MDF-i ülaosa ja originaal Paulk Workbench disainil on vineerist ülaosa, mis on samamoodi perforeeritud koeraaukudega.

Kui kasutate klammerdamiseks lihtsalt pingikoeri, peaks mis tahes materjal piisavalt hästi vastu pidama. Siiski nägin, et augud kuluvad kiiremini, kui peaksite kasutama kinnitusvahendeid

Kui vaatate mõnda Ron Paulki videot, kui ta oma tööpinke teeb, mainib ta, et võiksite kasutada MDF-i. Ta eelistab lihtsalt vineeri.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...