Küsimus:
Kuidas teha kindlaks oma rakenduse jaoks sobiva suurusega kinniti?
Wilco
2015-03-17 23:06:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma leian end sageli aimavat selle põhjal, mis mul on. Kas on olemas objektiivsed juhised õige suuruse valimiseks? Ma mõtlen tavaliselt kolmele atribuudile:

  • Pikkus

    Pikkus on ilmselt silmamuna lihtsam mõõde, kuid kujutan ette, et on mingi loogika, mida võiksin kasutada, et oleksin järjekindlam.

  • Läbimõõt

    Läbimõõt on keerulisem. Üldiselt saavutatakse haardetugevus augu sügavuse suurendamise teel (+ kinnitusdetaili pikkus), see tähendab, et pikk kõhn kruvi hoiab tugevamalt kui rasvane lühike (eeldusel, et me ei lähe äärmustesse). Minu parim oletus on kasutada paksemaid kruvisid, kui on vaja nihkevastupidavust, kus tooriku kaal või kasutusviis toob kaasa kruvide külgjõu. Kuid jällegi annan alati oma parima oletuse.

  • Keerme samm / sügavus

    See on kõrgel tasemel lihtne . Kõvemad metsad vajavad kitsamat lõnga sammu, pehmemad puid laiemat niidi (ja sügavamaid) niite. Tavaliselt on mul ainult kaks valikut (mõnikord vähem), kuid võib-olla on igal puiduliigil oma ideaalne niidiprofiil.

Kuid tegelikult taandub see kõik külalisele, mida ma juba tegema. Kuidas oleks objektiivsemate näitajatega, mida saaksin kuskile oma poodi petulehele panna (või veel parem, midagi, mida mäletan)?

üks vastus:
#1
+8
Joe
2015-03-17 23:17:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks oluline probleem, mida peaksite arvestama, on kiiruse toetatav kaal. Enamik tootjaid avaldavad oma kiirete kaalu / koormustabelid, näiteks Quik Drive'i tabeli. See annab kinnitaja erinevatele tugevustele. Seejärel peaksite arvutama, kui palju jõudu vajate - näiteks on teil tekk, mis on piisavalt suur, et 10 inimest saaks seista, pluss võib-olla 100 naela saematerjali; veenduge, et teie kinnitusvahendid koos (arv pluss individuaalne tugevus) toetaksid vähemalt 2500 naela. (Tekkide puhul kujutan ette, et kohalik kood ütleks teile, kui palju eeldada, kuid muudel eesmärkidel, näiteks toolid või lauad, saate selle tavaliselt välja mõelda.)

Kui teie koormustugevus soovitab pikemat või paksemat kinnitusdetaili kui teie projekt seda võimaldab, võite vajada rohkem kinnitusdetaile ja / või kõrgema kvaliteediga kinnitusdetaile, mis pingetest paremini vastu peavad; või kaaluge mõnda muud kujundust.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...