Küsimus:
Millega saan puidust sahtliklapi lohisemise vähendamiseks katta?
fordareh
2015-03-19 03:10:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vana puidust keskjoonega kirjutuslaud, millel on kesktugi, mida sahtel edasi-tagasi libistab. Hõõrdumine tekitab takistuse, mis takistab avanemise ja sulgemise sujuvana tundumist.

Mida saaksin lisada, et vähendada puit-puu-liumäel hõõrdumist? See on töölaua all, nii et välimus pole tegelikult probleem.

Kolm vastused:
#1
+18
rob
2015-03-19 03:20:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hea lahendus on vaha. Kas pastavaha või näpistades võiksite sellele küünla hõõruda.

Olen ka varem puitsahtli slaididele seebitükki hõõrunud, kuigi olen kindel, et neid on palju põhjused, miks mitte seepi kasutada.

#2
+10
ratchet freak
2015-03-19 03:55:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

küünlavaha, nagu mainitud teises vastuses.

Muidu liimige pinnale mõned lehtpuuribad. Lehtpuu ei kanna nii kiiresti kui pehmem puit ja suudab tagada siledama pinna.

On mõned madala hõõrdumisega lindid, mille saate kleepida ühele või mõlemale pinnale.

#3
+8
keshlam
2015-03-19 19:21:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teine alternatiiv - tänapäevane vahast uuendamine - oleks „ülikõrge molekulmassiga“ (UHMW) plastik, näiteks tefloon. Seda on saadaval mitmel kujul, millest üks on õhuke isekleepuv lint. See ei tundu muidugi nii traditsiooniline kui vaha, kuid see on sahtli alaküljel, kõik, kes seda märkavad, teavad ka, miks see seal on, nii et ...See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...