Küsimus:
Kuidas tagada, et puur oleks enne lauale augu lõikamist täiesti vertikaalne?
Niall C.
2015-03-17 23:31:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan lõigata töölauale augu (3/4 "tammespooniga mööblivineer), et juhtmeid juhtida. Kasutan augusaagi ja akutrelli. Kuna see saab olema nähtav, tahan olla kindel, et auk on täiesti vertikaalne ja saan selle esimesel katsel õigesti kätte.

Kuidas tagada külviku õige nurga all? Kas peaksin seda isegi proovima käsipuur? Kui ei, siis milliseid tööriistu peaksin kasutamisele mõtlema?

Kas vineeri serv pole ka nähtav? Kasutasin sarnases olukorras lehte http://www.woodcraft.com/Product/149803/1-12-Cable-Management-Plastic-Grommet-Black.aspx, mis muudab vertikaalsuse vähem kriitiliseks.
Reaalselt ei märka keegi, kui auk on paar kraadi lahti.
Ma kaaluksin ka laua läbimõõduga. See näeb välja parem kui lihtsalt auk ja peidab ka mõningaid probleeme, mis võiksid seda tüüpi projektidest välja areneda.
Välimus või auk on välimuse jaoks olulisem kui auk.
Kaheksa vastused:
#1
+13
Adam Zuckerman
2015-03-18 03:52:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nägin veebis videot, mis soovitas lihtsat raket, mis võimaldab teil puurida otse suhteliselt tasasele pinnale.

Võtke ruudukujuline varu. Varu lõpust lõigake kiilu osa, mis on kiilis 90 ° (vasak sisepind peaks olema 90 ° paremast sisepinnast) ja kiilu tipp (joon eemaldatud ala keskel) peaks olema asuge ka ploki alumisest küljest 90 °.

Asetage rakis tasaselt puuritava pinna vastu, puurige puurotsik sisenurka (väljalõigatud ala) üles ja puurige ära .

Erineva suurusega bittide mahutamiseks peate võib-olla tegema mitu neist.

Forstneri biti lubamiseks lõigake sektsioon alt üles (vt külgvaadet pilt), võimaldades natuke piisavalt ruumi.

Selle rakise on võimalik teha tipuga erineva nurga all. Täielikult ruudukujulise viite saamiseks võite rakise valmistada nagu ülalpool. Seejärel viige rakise alumine tasapind läbi lauasae (või mis iganes teil on, mis töötab), et raseerida alt nurgeline kiil.

enter image description here

Simple Drill Straight Jig - top view

Simple Drill Straight Jig - side view

Sälk on külgvaates eemaldatud, et forstneri (või sarnase) bitil oleks vaba ruumi.

See lahendus sobib suurepäraselt lihtsate sirgpuurrakenduste jaoks. Pole nii hea augusae ega forstner-tera kasutamiseks.
Olen sellele mõelnud. Mõlemale bitile ruumi andmiseks võiksite lõigata osa alumisest küljest eemale. Värskendan joonist, kui aega saan.
Ossa! Mul on vaja forstneri otsa ilma puurpressita juhtida, sest toorik on pressi mahtumiseks liiga lai. See päästab mu elu. (Või vähemalt minu projekt!)
Uuendasin postitust video lingiga, mis räägib tegelikult sellest viidatud rakist.
@Matt Kuigi Izzy Swan katab sarnast raket, nägin videot kelleltki Inglismaalt.
Minu halb siis. See katab tõepoolest sama ploki. Muutke julgelt muudatused. Mõtlesin lihtsalt, et saan aidata.
Sellel vastusel ei saa kuidagi rakendada raket piisava täpsusega, kui teil on ainult põhitööriistad (eeldan, et võib-olla on tal pusle või käsitööriistad). Videol soovitab ta kasutada kahte mõõdetavat saematerjali, mis on väidetavalt tõesti ruudukujulised, korvata need ja kasutada seda puuritera juhtimiseks.
Ainult peitli ja hea väljakuga saate äärmiselt lähedale "ideaalselt" ruudule.
#2
+10
BrownRedHawk
2015-03-17 23:42:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kahe sõnaga: pilootauk

Kui teil on käepärase tasandusmulliga külvik, võib see olla mugav. Vastasel juhul joondage puuritera, kasutades midagi sarnast kiirusruudu või puuseppade ruuduga (kontrollige rohkem kui 1 telge), seejärel puurige oma pilootauk. Pilootauk on mitte ainult kasulik, vaid arvan, et see muudab teie harjumuseks, millise paigutuse / suunaga puurite.

See aitab kõige rohkem, kui kasutate sellist keskse puurotsaga pilootava mis ulatub tünnist / varsist välja.

Vastasel juhul teevad nad sellist sorti, mis kruvib teie käsipuurile ning annab juhendi ja alusplaadi. Loob pseudopuuriga pressilaadse seadme.

Lisaboonusena, kui leiate, et pilootauk pole piisavalt vertikaalne, võite puurida teise väga lähedale ja lasta viimasel augul neid mõlemaid haarata.
Olen seda teinud MITU korda, kuigi polnud valmis seda tunnistama. Kena lisand @FreeMan
Kes peaks ütlema, et te ei saanud puurimispressiga pilootauku teha, eeldades, et see on saadaval, et seda saaks seejärel kasutada pihuarvutiga (vähemalt 90 kraadi vähendamiseks)
#3
+10
Steven
2015-03-18 01:00:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Puurijuhend aitab teil hoida nõutavat nurka, mis on teie töölaua suhtes risti 90 kraadi. Need on hõlpsasti saadaval kohalikus koduarendus- või tööriistapoes.

Puurijuhend http://www.homedepot.com/catalog/productImages/400/05/05534eb7-0230-4b1d-9f68 -f9297f412a6f_400.jpg

Ostsin ühe neist aastatest tagasi ja pean ütlema, et olin rohkem kui kurjategija all. Mul oli mitmeid probleeme, sealhulgas - a) asja ruudukujuliseks saamine - b) ruudukujulise püsimise saavutamine - c) külviku raskeks käsitsemine selle 14-tollise esiosa küljes rippuva asjaga - d) pingutades täiesti kasutu tühikud.
Iga selline puurijuhend, mida olen näinud, on uskumatult õhkõrn ja peaaegu hullem kui kasutu. Ma arvan, et ainus kord, kui ma kasutaksin sellist puurijuhikut, on see, kui mul on vaja puurida peamiselt sirgeid auke läbi puidu poltide või viivituskruvide paigaldamiseks raskete raamide jaoks. Ma ei tugineks sellele mööbli klassi juhendile.
#4
+8
Matt
2015-05-14 06:31:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nägin puidutöötlemisplatsil reklaami ja see küsimus tuli mulle meelde. Neid puudutati teistes vastustes, kuid tahtsin lisada abiks midagi konkreetsemat koos pildiga. Allpool on pilt puurijuhendist. Seda saaks kasutada tavalise mootoriga käsitsipuuriga.

Big Gator drill guide

Näete, et alumisel küljel on 45-kraadine nurk, nii et saate seda kasutada ka ruudukujulisel puurimisel nurkades ja isegi silindri pinnal.

Selle eeliseks oleks kompaktne, usaldusväärne ja korduvkasutatav. Ma pole teadlik ühestki teisest tootjast, kuid olen kindel, et nad on seal väljas. Sait, kust see pilt pärineb, on: Big Gatori tööriistad

Neid nimetatakse ka "Drill and Tap Guide Blocks"

Odavad nagu mina ?

See ei kesta nii kaua, kuid oleks tõesti lihtne sellest faksi teha mõne sissekande ja puurpressiga.

Mul on neid, need on iga senti väärt. Need sobivad suurepäraselt [puurimispeatustega] (http://www.amazon.com/Milescraft-5342-Drill-Stop-6-Piece/dp/B0055HPIWS/). Need on üks minu enimkasutatud tööriistu. 45-kraadise põhjaga saate neid kasutada ka silindritesse puurimiseks.
#5
+7
Keith Procter
2015-05-28 11:53:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Viige see lihtsalt vertikaali lähedale ja lisage kaabli tihend. Nende abil saate augu suurusest umbes 1/8 tolli maha jätta ja nurga moodi purjus ahvi puurida ning see näeb endiselt suurepärane välja.

enter image description here

Vastutustundliku loomaomanikuna peaksite oma ahvi alati hoidma alkoholist ja elektritööriistadest!
#6
+3
Steve Scott
2015-03-21 17:38:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et prooviksin teha juhtploki, puurides puurpressi juures läbi paksu tüki läbiva augu. Kasutage sama bitti, millega kavatsete oma töölauale puurida. Järgmisena leidke laual olev plokk, kuhu soovite auku (registreerimismärgid võivad sellest abi olla) ja kinnitage või kinnitage see kaks korda kinni. Kasutage töölauale puurimisel ploki auku oma juhtmuhvina. Peaks hästi töötama iga bitiga, mille saate puurida pressi. Ploki paksus piirab teie lõikamise sügavust, kuid kui auk on hästi alustatud, peaksite saama ploki eemaldada ja kasutada auku ise juhendina, kui peate edasi puurima.

Ma peaksin lisama, et võiksite - kui see on võimalik - kinnitada laua alaküljele mingisuguse tugilaua. Hoiab külviku tulekul pinna lõhenemist ja purunemist. - Steve S.
#7
+2
saltface
2015-03-17 23:40:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tavaliselt piisab augusae lõikepinnast, et anda vertikaalsusele hea viide. Kui olete tõesti mures, otsige mõne kaasaskantava puurijuhendi kohta Google'ist abi, mis võib aidata.

See ei tööta auksaagidega hästi, kuid kui kasutate lihtsat keerdotsikut, siis tigutera jne saate visuaalse viitena panna töölauale kaks ruutu 90 ° kaugusel.

#8
+2
LosManos
2015-05-28 15:30:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Paigaldage külviku tagaküljele härjasilmsus.
Nõuab üks kord seadistamist.

http://ideas.selfelected.com/2011/12/laser-and- nurga all puurimise jaoks /See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...