Küsimus:
Kuidas saaksin ühendada tahvli, mis on pikem kui minu ühendussööda tabel?
drs
2015-03-19 18:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on kummardatud laud, mis on pikem kui minu liitmiku siselaud. Kui ma lasen selle üle labade, muutub laua kiht, kui laud sõidab ülespoole ühendussööda tabeli tagumist serva. See põhjustab ebaühtlaseid tasapindu.

Kuidas saaksin korralikult ühendada puidutüki, mis on pikem kui minu etteandelaud?

Kolm vastused:
#1
+9
drs
2015-03-19 18:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lahenduseks on kummardatud laua esi- ja tagaotsade käsitlemine eraldi tükkidena. Ühendage need ükshaaval, kuni saate kogu tahvli üle joomeri viia ilma kihti muutmata.

  1. Veenduge, et teie liitekoht oleks seadistatud nii, et see eemaldaks kihist palju õhema kihi kui kogu hälve. oma puidust vööri.

  2. asetage laud ühenduskoha kohale nii, et vööri kõrgeim punkt oleks ligikaudu ühenduslabade kohal. Kuna liitmik eemaldab palju väiksema koguse kui kummardunud kõrvalekalle, ei tohiks labad plaadiga kokku puutuda. Kui need on, on see ohtlik. Peate oma laua uuesti üle vaatama, et saaksite aru, kuidas see on kummardunud, ja veenduge, et teie liidese sisestamise tabel on õigel kõrgusel.

  3. Viige tahvli tagumine ots ühendaja kohale nagu tavaliselt, hoolitsedes selle eest, et tahvli paigutust ei muudetaks, kui selle ots ületab väljavoolulaua serva. Teil võib vaja minna assistenti, kes seda tehes tahvli esiosa toetab.

  4. Korrake samme 2 ja 3, kuni saate tahvli toetada sisestuslauale ja punktile - tahvli tagumise otsa kokkupuude on ühendatud ja tasapinnaline.

  5. Laua juhtiv ots liigu üle joone, peatudes tahvli keskel punktis, kus terad ei puutu enam plaadiga kokku. Kuna tahvli tagakontakt on ühendatud ja tasapinnaline, ei tohiks tahvli paigutus muutuda, kui liigute selle üle ühenduskoha.

  6. Korrake 5. toimingut umbes mitu korda ühendasite tahvli tagumise serva. On ok, et tahvli esi- ja tagumise serva ühenduspinnad ei ole ühetasapinnalised.

  7. Kui teile sobivad vuugitud pindade suurused, saate valida kas esi- või tagumistasandil põhineva kihi, olenevalt sellest, kumb teie projektile kõige paremini sobib. Nüüd peaksite saama kogu laudise pikkuse ühendada, säilitades samal ajal valitud paigutuse.

Mitte et sellel oleks suurt vahet, kuid alati ühendan alati väga pika kõvera esiosa (tagaosa asemel), seejärel lasen kogu tooriku üle lõikuri pea, nii et see haarab tagaotsa. Iga läbisõidu korral saab mulle mõlemast otsast pikema kildu, kuni lõpuks saan mõlemad ühendatud otsad laudadele puhkama. Siis on see leib ja või.
#2
+4
bowlturner
2015-03-19 19:38:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõik sõltub sellest, mida proovite teha.

Esiteks, kui see on tõesti kummardunud, peate mõistma, et siis lähevad otsad palju kitsamaks. Pange laud vööriga tasasele pinnale ülespoole ja mõõtke vahe kõrgeim punkt keskel. See on see, kui palju kitsamad otsad tahvli keskelt tulevad. Muidugi, kui see on vastuvõetav, saate alati lauasae teise külje sirgendada.

Üks võimalus kitsaste otste vähendamiseks on plaadi lühendamine, selle poolitamine muudab selle palju vähem märgatav. Kuid selle lõikamine palju lähemale lõplikule pikkusele aitab, eriti kui lõigata halvima kurjategija küljelt.

Siis sa lihtsalt lennukid, jooksed läbi ja ärge proovige rohkem jõuda, et saada Kui soovite seda rohkem lennukisse tõsta, võite mõne esimese möödasõidu kiirendamiseks teha lõike suuremaks, kuid üldiselt pole soovitatav minna üle 1/8 tolli korraga. Iga läbisõit ajab laua järjest laiema osa maha lõpuks kohtuvad nad keskel (või kõrgeima koha lähedal).

#3
+2
FreeMan
2015-03-19 20:30:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ehitage ajutine laiendus sisestuslauale, toetades vineeritükki või muud sobivat sissekannet mõnele reguleeritava kõrgusega töötoele.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...