Küsimus:
Küüned roostetavad meelega
Matt
2015-03-18 08:23:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ehitan näiteks veiniraami, kasutan kaubaaluste puitu. Ma ei taha, et toredad läikivad kruvid tükist tähelepanu tõmbaksid.

Praegu teen liiva pealt ära ja jätan vette.

Kas saate mõelda kiirest viisist kruvi roostetamiseks või võib-olla mõnda muud ideed, mis võiks selle pruunistada (ilma värvimata)?

Ma nägin, et see on teemast väljas, kuid on väärt võtet.

Pidage ka meeles, et naelu, nagu kruvisid, on saadaval dekoratiivvärvides. Teiselt poolt võib naelte ajamine kahjustada mis tahes viimistlust. Minu lahendus hiljutise projekti jaoks oli musta viimistlusega otsakruvide kasutamine; nad on peaaegu sama väikesed kui viimistlusküüned, nad kipuvad ennast uppuma ja tume värv muudab need vähem märgatavaks, kui soovite neid siiski paljastada (mida ma tegin, kuna see oli midagi, mis võib vajada hoolduse jaoks avamist).
Kolm vastused:
#1
+11
ewm
2015-03-18 18:38:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Metallist patinad on nende endi jaoks kogu kunst. Olen messingist kasutanud ammoniaaki, teinud äädikaga plekke ja nii edasi. Skulptorid veedavad sellel teemal palju aega.

Eeldades, et teie küüned sisaldavad rauda, ​​siis proovite moodustada raudoksiidi, musta roostet (erinevalt oranžist roostest, raudoksiidist). Peaaegu iga hape teeb selle triki. Äädikhape (äädikas) ja pleegitajad on väga tõhusad - arvestage aurudega; nad on ohtlikud. Võite osta ka eelsegatud hapukurgi. Neid on palju, soovitaksin http://www.jaxchemicals.com/, kui soovite seda teed minna. Nad müüvad raua, terase ja nikli mustavärvi pinti suuruses (teiste hulgas).

Pidage ka meeles, et küünte kuumutamine tõrviku või muu sarnase leegi abil muudab ka värvi, mis on kiire ja odav tee.

Kui teil on veski, võib naelapea lihvimine metalli üle kuumeneda ja värvi muuta. Ilmselgelt jätab see jälgi. Küünte tekstuuri muutmiseks ilma patina kaotamata võite kasutada haamrit (tagaajavat haamrit, kui tunnete end väljamõeldud). Osta see meetod, saate luua naelu, mis näevad välja nagu käsitsi väga kiiresti sepistatud.

See on hästi ümmargune vastus, kuna pakkus mitmekülgset lahendust ja ekstrapoleerib mu algset kavatsust metalli roostetada.
#2
+7
dfife
2015-03-18 09:45:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võid seda leotada äädikas. Ma tean, et terasvill lahustub äädikas ja on täiesti roostes.

Proovin äädikat ja vaatan, kuidas see läheb. Aitäh
#3
+4
BrownRedHawk
2015-03-18 17:10:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui otsite patina / tumedust erinevalt apelsini-rooste värvist, saab söögisooda kenasti hakkama. Kui soovite selle värvi sisse lukustada, teeb kiire reisi 450F ahju triki kenasti ära.

Veel üks kindel ettepanek. Minu vana rösterahi sobiks selle jaoks kenasti.
Mulle meeldib oma pensionile jäänud (toidu jaoks) rösterahju allutada igasugustele soojaga seotud projektidele. Nad on sellise asja jaoks üllatavalt head. Mul on sel viisil paljud kaitsva patinaga tööriistad ja riistvara lahti ühendatud ja konditsioneeritud.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...