Küsimus:
Männi töötlemine osaliseks matmiseks
Coomie
2015-03-18 12:53:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Asendan oma aiaäärise (eraldaja muru ja lillepeenarde vahel) ning mul on mõni töödeldud mänd, mida tahaksin kasutada.

Nõnda:

Treated Pine Edging

Kuidas on parim viis männi mädanemist peatada?

Mainite, et mändi töödeldakse. Kas mõtlete, et see on juba survetöötlusega?
Kolm vastused:
FreeMan
2015-03-18 18:06:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osta survestatud saematerjali. See läheb maksma rohkem kui tavaline mänd, kuid otseses kokkupuutes maapinnaga kestab see oluliselt kauem, kuna see on selleks mõeldud. Põhjus on see, et kõik telefoni- / voolupulgad, mida näete, on tumerohelist värvi.

Kui te ei tahtnud survestatud saematerjali osta, võite osta pintsli puidu töötlemisel kasutatavate kemikaalide versioonile, kuid see on väga kallis ega kesta nii kaua.
@BrownRedHawk - [teine ​​vastus] (http://woodworking.stackexchange.com/questions/94#203) käsitleb Copper-Greeni, mis on saematerjali töötlemisel kasutatav pintseldatav või pihustatav kemikaal. Kuna algne plakat kasutab töödeldud saematerjali, võiks ta lõigata pinnal kasutada Copper-Greeni. Võib-olla peab ta seda kasutama ka saematerjali otstes.
Kuna aiaääred on mõeldud ainult lillepeenarde jaoks, on survetöödeldud saematerjal korras. Kuid kui kasvatate söödavaid taimi, võiksite uurida mõningaid arutelusid survetöödeldud saematerjali ohutuse kohta söödavate taimedega.
Jasper
2015-03-19 01:24:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võiksite kaaluda mittetoksilisi alternatiive:

  • võite kasutada plastmassist ääriseid, mis võivad olla tugevdatud vaiadega.
  • Võite valida õhukese, töötlemata saematerjali on nõus mädanema. See rikastaks mulda. Valige õhuke ja kitsas saematerjal, nii et see ei jätaks kellegi pahkluu murdmiseks piisavalt suurt auku.
  • Võiksite asetada kruusaäärise piiri. Kinnitage kivid mulda, et saaksite muruniiduki ratast mööda piiri ohutult juhtida, riskimata kivide "niitmisega".
  • Kaaluge punase, seedri või muu puidu kasutamist, mis mädaneb tavalisest aeglasemalt. saematerjal, kuid on vähem mürgine kui survetöödeldud saematerjal.
Hotrodmonkey
2015-03-19 10:13:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võitlete kaotanud lahingus. Kvaliteetne merelakk nagu Epifanes teeks vee- ja UV-kaitse seisukohast kõige paremini, kuid ma kahtlen, et see annaks teile soovitud ilme. Siin on link mõnele teisele alternatiivsele merefinišile.

http://www.westmarine.com/WestAdvisor/Wood-FinishesSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...