Küsimus:
Ukse serva korralikult kinnitamine
Pᴀᴜʟsᴛᴇʀ2
2015-03-22 23:33:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on tüüpilise ülemise poolega nurgakuut, mille ülemine pool on klaasist ja alumine osa kindlate ustega. Siin on pilt:

enter image description here

Tegin selle mõned aastad tagasi restaureerides ja päästsin selle eelmise omaniku (kes seda puidule teeks eks?) Kuigi see töö ei olnud täiuslik taastamine ega midagi muud, sain selle siiski tagasi punkti, kus puit näitas ja plekk oli üsna ühtlane. Selle vormi taastamine võttis mul üsna kaua aega.

Mis on konkreetne viis, kuidas peaksin proovima neid parandada? Kas on võimalik neid lappida või pean puidu välja vahetama? Siin on pildid kahjustustest:

enter image description here

enter image description here

Pole seotud ... kas see põrand on Brasiilia kirss, juhuslikult?
@JeromyFrench - täiesti. Tahke. Mikrokalda. Keele-n-soon. 5 / 8x3,5 ", ma usun.
Ajalooliselt: puit (peamiselt mänd) maaliti sageli dekoratiivselt Suurbritannia gruusia (kuningas George III) ja regentsi perioodide ümber. Värvide ja lakkide abil on mööblit ka palju puidutöödeldud. 1980. aastatel oli moes müüa kooritud männimööblit (mu isal oli sel ajal Londonis pood), millest eksporditi tohutul hulgal USA-sse ja Euroopasse.
Kaks vastused:
Jasper
2015-03-23 05:25:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui defekt asus kohas, mis ei olnud kulumise ega väärkohtlemise all, võite defekti täita puitpahtliga. Pärast kõvenemist võite selle lihvida ja maitse järgi lõpetada. Kahjuks lööb see asukoht veelgi ja puitkitt hakkaks lihtsalt lahti.

Parem võimalus on teha sarnasest puutükist "plaaster". Kärpige ära nii palju olemasolevat puitu, et teil oleks hea ja puhas pind, piisavalt korrapärase kujuga, et saaksite teha täiendava plaastri. Kujundage plaaster sobivaks, nii et plaaster seisaks kergelt uhke. Kinnitage plaaster, tõenäoliselt liimiga. Lihvige plaaster tükkiga sujuvalt kokku sobitades. Lõpeta maitse järgi.

Tundub tegelikult, et mõlemad need tehnikad töötaksid foto järgi. Fotolt paistab olevat kaks tahvlit - paremale jääv laud tuleb uue puiduga lappida ja plekk kokku sobitada. Teine plaat võib olla lihvimise ja täiteainega päästetav.
@Jasper soovitaksin (tuginedes enda kogemusele), et plaastri paigaldamisel loodud ruumi ei tohiks seda uhkelt paigaldada, kuna selle lihvimine paljastab värske, oksüdeerimata puidu, mis värvide sobitamisel tõepoolest "hõõgub". Ma soovitaksin plaastri toore tagumise osa lihvida ja taotleda täpset sobivust - loomulikult peab vajaliku õhukese liimikihi juurde jääma veidi ruumi. Kui plaastrit värvitakse, pole see probleem
SkipBerne
2015-06-23 21:07:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

saate lihvimismasinaga koristada, kahjustused tasandada ja seejärel sellele liimida sarnast tüüpi puidutükki. kui see on kõvenenud, siis muutke serv ruudukujuliseks, võite liiva väljanägemise minimeerimiseks segada lihvimistolmu liimiga, III liim.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...