Küsimus:
Millised on siseruumide projektide ohutud viimistlused, mida tõenäoliselt noor laps või imik närib?
fordareh
2015-03-18 02:38:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Panen järgmise paari kuu jooksul meie esimese lapse jaoks võrevoodi kokku. Leidsin ajaveebi, kus mainitakse šellakit. Ainult, see ei ütle täpselt, et šellak on ohutu, vaid ainult see, et see on polüuretaanist ohutum.

Minu küsimus on, kas šellak on tegelikult ohutu ja millised on veel mõned võimalused?

Mind huvitab ka see, kas võrevoodi on üldse oluline valmis saada. Millised on negatiivsed küljed, kui jätta see lihtsalt lihvitud saematerjaliks? Kas see on ainult esteetiline mure?

Soovite toidule ohutut viimistlust.
Seitse vastused:
#1
+18
fordareh
2015-03-18 02:50:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

@ ratchet-freak soovituse järgi otsisin üles "toidus ohutu viimistlus".

Valikute hulka kuuluvad:

  • Puhas tungõli. Välja võetud portselanipuu pähklist. Kasutatakse alusena paljudes segatud viimistlustes. Saadaval kataloogidest ja kõvakauplustest. Raske pealekandmine, nõuab palju kihte, hea veekindlus.
  • toores linaseemneõli. Pressitud linaseemnetest. Mitte segada keedetud linaseemnetega, mis sisaldab metallkuivatisi. Toidu- ja ravimiameti (FDA) loetletud toidulisandina. Väga pikk kõvenemisaeg, hea välimus, madal veekindlus, sagedane rakendamine.
  • mineraalõli. Kuigi see on saadud naftast, on see värvitu, lõhnatu, maitsetu ja täiesti inertne. Müüakse lahtistava ravimipoena ja puitviimistlusena riist- ja köögitarvete kauplustes. Lihtne pealekandmine, väike veekindlus, sagedane korduvkasutamine.
  • Kreeka pähkliõli. Pähklipuu pähklitest pressitud. Müüakse saladoilina tervisetoodete kauplustes ja suurtes toidupoodides. Pähklipuuõlid ja ei rääsuta. Lihtne rakendada, sageli uuesti kasutada.
  • Mesilasvaha. Mesilase töö. Parema lõhnaga, veidi vetthülgavama viimistluse saamiseks võib seda segada õliga. Soldini puidutöötlemise ja treimise kataloogid.
  • Carnauba vaha. Tuletatud Brasiilia palmipuust. Kõvem kui mesilasvaha ja veekindlam. Saab kasutada otse puidust nõrga kaitsekatte või pealislakina. Müüakse puidutöötlemise ja treimise kataloogides.
  • Šellak. Varjatus lac-putukast. Koristatud Indias. Superblond šellatsiinihelbe vorm on kõige veekindlam sort. Filmi moodustav viimistlus. Müüakse puidutöötlemiskataloogides ning raua- ja kunstitarvete kauplustes.
Lisan, et šellakit kasutatakse maiustuste / kommide läikiva kattena ja minu arvates ka tablette.
#2
+9
Hotrodmonkey
2015-03-18 03:04:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ütleksin, et šellak. Seda kasutatakse farmaatsiatööstuses pillide katmiseks. See on suurepärane viimistlus, kuid see pole uskumatult vastupidav. Minu järgmine valik oleks mineraalõli ja mesilasvaha. Kumbagi neist valikutest ei saa tõesti valesti minna.

#3
+8
saltface
2015-03-18 03:01:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõni lõpetamata mets võib olla mürgine: http://www.wood-database.com/wood-articles/wood-allergies-and-toxicity.

Kõigil kaubanduslikult saadaval olevatel viimistlustel on avalikult kättesaadav materjali ohutuskaart . Lihtsalt googeldage " finish MSDS."

Bob Flexner pühendab jaotise Puitviimistluse mõistmine toiduainete viimistlusele. Tema sõnul on need "salatikausi viimistlused" üldiselt lihtsalt lakid. Vaadake raamatut, see on suurepärane viide.

Sekundeerin Bob Flexneri. Ta ütleb ka, et peaaegu kõik viimistlusmaterjalid (välja arvatud need, mis sisaldavad pliid) on "toidule ohutud", kui need on täielikult paranenud.
#4
+7
Joe
2015-03-18 03:02:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma lõpetaksin võrevoodi kindlasti millegagi. See nõuab palju väärkohtlemist, eriti kui seda kasutab rohkem kui üks laps, ja osa sellest väärkohtlemisest on (nagu märkite) närimine / jne, mis toob sisse niiskust ja muid kahjulikke asju. See on ka haavatavam killustumise suhtes, mis on teie lapsele valus, kui see juhtub.

Peamine asi, mida võrevoodi viimistlusest otsin:

  • madal või puuduvad lenduvad orgaanilised ühendid; teie laps magab selles ja te ei soovi kantserogeene õhus, kus saaksite neid vältida.
  • Mürgivaba; paljud on purgil sellisel viisil sildistatud.
  • Mittetükkivad viimistlustüübid, seega kas plekid või sarnased, mis lähevad peamiselt puitu, mitte ei lange peal.

Heaks näiteks on looduslikult saadud õlid. sellest; kreeka pähkliõli, linaõli, kanepiõli jne on head valikud. Vahad nagu mesilasvaha on samuti head, kuid võib-olla tuleb neid perioodiliselt uuesti rakendada.

Kasutasime oma lapse mööblil linaseemneõli ja mesilasvaha kombinatsiooni ning see näis seni hästi toimivat.

#5
+5
James Jenkins
2015-03-18 15:48:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Turul on saadaval mitu sojapõhist värvi. Mul on olnud häid tulemusi Durasoy kaubamärgiga. Kuigi sojapõhised värvid algavad mittetoksilisest vundamendist, võivad lisandid seda muuta, nii et soovite kontrollida, mis on teie valitud kaubamärgil / -tüübil.

Samuti on võimalus jätta puit töötlemata. Plastist vs puidu lõikelaudadest tehtud uuringute tulemusel leiti Escherichia coli O157: H7 ja Salmonella kokkupuutel töötlemata puidu vähese saastumisriskiga.

sellised haiguste bakterid, nagu need, ei olnud puidupindadelt lühikese aja jooksul pärast nende kasutamist taastatavad ... kuigi puidupindadelt kadunud bakterid leitakse elusalt puit mõnda aega pärast pealekandmist ilmselt ei paljune ja sureb järk-järgult.

Töötlemata puit on plekkidele vastuvõtlikum ja nagu soolapind oma vastuses mainib ja tugiviide võib mõnel toorpuidul olla kahjulik mõju.

#6
+2
OSU55
2015-04-07 02:16:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik tavalistest mööbliviimistlustest on pärast kõvastumist ohutud. Lakk, polüuretaan, šellak - ohtlik vedelate ainete tarvitamisel vedeldajate tõttu, tardunud viimistluses pole ohtu tõendeid. Mööbliviimistlusguru Bob Flexnor on sellega tegelenud, vaata siit.

#7
  0
zeros-and-ones
2017-12-01 14:04:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma sain just valmis oma lapsele väikese külgkorviga magamiskoha. Külgkorviga magamiskoht on valmistatud punasest tammest ning viimistletud beebivaha ja volframiga 4: 1 vahekorras. Mesilasvaha ja volframil oli tugev lõhn, mille kadumine võttis paar päeva. Näeb hea välja ja on täiesti ohutu, kui tal pole volframiõli allergiat, seni oleme tublid. enter image description hereSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...