Küsimus:
Kuidas arvutada naela allapoole suunatud jõu suurust?
James Jenkins
2015-03-18 02:04:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on plaanis projekt, mis loob minu viimistletud keldrisse puidust eemaldatava paneelmaja. Osa praegusest disainist on laudade kinnitamine 1950-ndate lae- / põrandatalade külge, mille külge laepaneelid riputatakse. Soovin kasutada viimistlusnaelu, mis on paigaldatud pneumaatilise naelaga. Puit värvitakse heledaks.

Kuidas arvutada, kui palju küünt toetama hakkab? Ma ei taha liiga vähe naelu kasutada ja lagi alla kukkuda ning ma ei taha kasutada rohkem kui vaja.

Väiksem & vähem = atraktiivsem

vs

Suurem ja rohkem = tugevam.

Ma arvan, et naelapea muudaks palju rohkem kui midagi muud. Isegi 40d nael, millel pole pead, võimaldab lauale libiseda. Ma arvan, et kui te plaati naeltega ei vaipa, ei jää see püsivalt püsima.
Ma mõtlesin, et panen naelad vastandnurkadesse \ /
miks mitte vajuda kruvi iga natukese aja tagant ja katta sobiva tüübliga. Või võite kasutada tugevat liimi, kus naelad on ainult ajutiseks toeks
Sõltuvalt puidu raskusest võivad viimistlusküüned aja jooksul isegi nurga all sirguda / lõdveneda ja vajuda. Mulle meeldib @guitarthrower ettepanek.
Ma tean, et see on vana, kuid [siin] on huvitavaid viiteid (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2635684/). Parim viis oleks lihtsalt läbi viia mõned kontrollitud testid materjalidega, mida kavatsete kasutada, kuna muutujaid on nii palju. Üks huvitav asi, mida ma seal lugesin, oli järgmine: "* Scholten leidis, et kõrgeimad küünte tõmbetakistuse väärtused saadi madala tihedusega puidu teravate otstega naeltelt [18]. Suure tihedusega puit pärast naelutamist ei jagunenud. Ta pakkus välja tavalised kõrge jaotustakistus. * "Otsige ka väljatõmbe- / läbitõmbetugevust.
üks vastus:
#1
+7
guitarthrower
2015-03-18 02:32:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Laienemine tegelikule vastusele.

Tavaliselt on viimistlusküüned, nagu nimega märgitud, viimistlemiseks. St. viimistlus, näomaterjalid jne. Need ei ole struktuursed ja neid kasutatakse sageli koos teiste tugevamate meetoditega.

Nagu ma aru saan, kahtlete, on täiendavaid konstruktsioonitoetusi pakkumiseks paar võimalust. Nende saab varjata puidutüübile vastavate tüüblite osadega, et neid peita.

 • Kasutage tugevat liimi ja lisage viimistlusnaelad, kuni liim kuivab.
 • Vaadake keele ja soone meetod koos liimi ja naeltega (mida saab peita soontesse).
 • Suur probleem, millest peate üle saama, on raskusjõud (ma pole siiani leidnud viisi selle mõju eitada!)

  Gravitatsioonivastased küüned kindlasti.
  @MichaelKaras Lowes ja HD olid kõik väljas !!!


  See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
  Loading...