Küsimus:
Kas peaksin tsentraliseeritud tolmu koguja leidma garaažipoe kohal asuvas katuse roomamisruumis?
Hotrodmonkey
2015-03-19 10:33:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma elan ühes korruselises kodus koos integreeritud garaažipoega. Kaalun lae kohal oleva indekseerimisruumi kasutamist tsentraliseeritud alalisvoolu kinnituskohana. Indeksimisruumis olevate liinide käitamine oleks eelistatavam, kui mu pood kogu selle PVC-ga segi ajada. Mulle meeldiks ka idee saada täiendav helitõke.

Töötemperatuurid on murettekitavad, kuna seal üleval kuumeneb. Mõtlesin panna väikese kaugkaamera prügikasti jälgimiseks ... Kuid ma pole kindel, et see oleks tõesti realistlik, kuna enamik konteinereid on terasest.

Mõtlesin ka välja lõigata ja riputatava trepisüsteemi paigaldamine tolmu väljavõtmiseks.

Kui kasutate PVC-d, veenduge, et kõik oleks jahvatatud!
Kaks vastused:
#1
+7
Pᴀᴜʟsᴛᴇʀ2
2015-03-19 15:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui poe piirkonnas pole ruumi muret, hoian tolmu kogumise prügikasti poes sees, kuid lasen PVC torustiku läbi selle indekseerimisruumi. Teisisõnu, viige PVC otse lakke ja seejärel läbi roomamisruumi keskpunkti, kus teil oleks kogumist vaakumisse laskuv toru.

Prügikasti üleval hoidmisel selles ruumis on kaks potentsiaalset probleemi. Üks on ruum ise. Tolmu kogumise vaakum ja kott on tavaliselt üsna suured, suuremad kui see, mida "indekseerimisruum" endale sobiks. Teiseks, kui mahutate koti sinna üles, siis kui see on täis, on see suur, mahukas ja raske. Kollektsioonimaterjali sealt välja saamine saab olema väga karm. Isegi trepiastmete korral pole see lihtne ega lõbus ettepanek. Kui teil on tolmukogumiskott, mis on piisavalt väike, et see sobiks teie räägitud piirkonda, peate selle väga regulaarselt puhastama. Samuti peate tagama, et katusekonstruktsioon on piisavalt tugev, et see suudaks hoida kogumisvaakumi kaalu ja tolmu koormust, kui kott on täis.

Eraldi märkusena võib öelda, et kui selles ruumis on teguriks soojuse kogunemine, soovitaksin teil soojuse eemaldamiseks paigaldada pööningu ventilaator. Selleks on palju võimalusi ja neid on üsna lihtne paigaldada ... kui olete mööda ideest lõigata väga heasse katusesse väga suur auk.

Tahaksin sekundeerida väitele, et seda peab olema lihtne puhastada. Olen lasknud oma shopvacil mitu korda liiga täis saada, sest kuigi see on otse põrandal minu kõrval, on ühte riivist avamine väga keeruline ja ma lihtsalt ei tee seda.
#2
+4
Doresoom
2015-03-19 17:39:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks Paulster2 punktidele panete oma tolmu koguja rohkem tööd tegema. Kui teie indekseerimisruum on väike ja hästi suletud, on see kiiresti rõhu all, kuna pumpate põhimõtteliselt oma poest õhku. Samal ajal panete poodi veidi madalamale rõhule. Õhu pumpamine madalamalt rõhult kõrgemale vähendab teie tolmu kogumissüsteemi toimivust ja koormab mootorit rohkem.

Kui otsustate süsteemi paigaldada indekseerimisruumi, lisage tagasivooluõhk kanal tagasi garaaži peaks aitama seda probleemi leevendada.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...