Küsimus:
Kas DIY poes puidu märgistamiseks kasutatavad klambrid on ohutud?
James Jenkins
2015-03-18 01:53:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu kohalike isetegemispoodide praegune suundumus on kleepida hinnakujunduseks silt puidu tagumikule. Tavaliselt tõmban need välja, libistades kruvikeeraja otsa puidu ja klambri vahele ning tõmmates selle välja, olles märksõnaks "tavaliselt".

Rippin palju puitu oma vajalikule suurusele, nii et kui klamber on sae läbimisel veel puidust, on see kord puidust. Kas need saeleheks mõeldud klambrid on ohutud (nagu ei kahjusta saeket ega ME-d)? Kui ei, siis milline on parim vahend hinnaklambrite eemaldamiseks puidu tagumikust?

Kaks vastused:
#1
+9
bowlturner
2015-03-18 02:01:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Noh, enamik klambreid ei ole eriti pikad, nii et kui te pole lihtsalt nippi näpistamas, ei peaks te nende pärast muretsema.

Kuigi nad ei tee selleks palju tera, (kuigi ma ei ütleks, et nad selle jaoks head on), võivad need teile ohtlikud olla, kui lõikate piisavalt lähedale servale, kuhu klamber võib lõigata. Sel juhul võib sellest saada väike terav mürsk, nii et selle eemaldamine oleks hea mõte. Tavaliselt kasutan kruvikeerajaid ja / või -tange.

Minu hirm on võimalus, et nad näksivad mu höövelnuge, nii et tõmban need alati välja. Minu eelistatud meetod on ka tangid.
#2
+6
drs
2015-03-18 17:21:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ei tundu, et see on teie puhul nii, kuid klambrid on probleem, kui teil on SawStopi lauasaag. Selle terasaagi puhul süttib tera mis tahes metalliga kokkupuutel peatumismehhanism ning tera ja pidurikorpus tuleb välja vahetada.

Pole kindel, et see tõsi on, kui metall on väike ja isoleeritud, kuid parem mitte sellega riskida ... Mulle tundub, et peaks olema midagi, mis toimiks kontoriklambrite eemaldajate laiendatud versioonina ...
Kokkupuutel lõigatava puidust klambriga ei tohiks SawStop pidurit käivitada. Siin on [video tüübist, kes lõikab naela läbi] (https://youtu.be/rnlTGndRi38?t=1m54s) ilma saagi peatamata.
Huvitav. Kuulusin puidukauplusse, mis hoiatas puidust klambrite ja naelte eest saepeatuste kasutamisel. Nad ütlesid, et neil oli puidus olevate metallide tõttu mitu saepeatust aktiveeritud, kuid ma ei olnud seda ise kunagi tunnistajaks.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...