Küsimus:
Kuidas augusaagi koos hoida?
James Jenkins
2015-03-21 04:47:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõned korrad, kui olen ostnud auksaekomplekte, on üks keskosa ja hulk erineva suurusega saed iga kord, kui olen proovinud ühte neist kasutada teise või kolmanda augu järgi, kui need lahti lähevad. ... See muutub väga masendavaks. Nüüd ostan lihtsalt ühe, mis on koos ja vajaliku suurusega.

Tundub, et ühe keskotsiku ja mitme vahetatava ava suuruse omamine oleks suurepärane idee. Kuid ma ei saa seda kunagi praktikas tööle. Kas on tükis vahetamise saladus, kuidas neid koos hoida?

Ma pole seda oma komplektiga kogenud. Võib-olla on see pingutamiseks seotud niidi kvaliteediga?
Millist auksaega sorti kasutate? Kui see on õhukeste painduvate teradega, mis sobivad lehtla piludesse, proovige üle minna tassi stiilis teradega.
Foto järgi otsustades jah, see on teie probleem; "reguleeritavad" augusaed on peened loomad.
Mul pole seda probleemi ka kunagi olnud. Kas need tulevad puurides lahti, kui sae august välja võtate või millal täpselt?
Need tulevad kasutamisel lahti ja lähevad iga kord varem lahti, pärast paari auku ei püsi nad ühe augu vältel koos. [Seda tüüpi ma kasutasin, kuid see on olnud mõned aastad tagasi] (http://www.harborfreight.com/34-in-2-12-in-bi-metal-hole-saw-assorted-set-14- pc-68990.html) Praegune kujundus võib olla paranenud, minu kasutatavatel versioonidel ei olnud draivide tihvte, nagu on näidatud katoodide vastuses.
ära kasuta tangid ega haaratsitööriista, et kruvi kinnitada, siis eemaldad selle, räägin kogemusest
üks vastus:
#1
+9
cathode
2015-03-21 12:16:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole näinud teie kirjeldatavat reguleeritava auksaagi tüüpi, võib-olla on see piirkondlik asi (olen USA läänerannikul), kuid tüübile, mida tunnen, on vedruga krae, millel on "ajamistihvtid" see paariline, millel on augud saeketta põhjas.

Ostaksin torni järgmiselt:

hole saw mandrel

Ja sobiva suurusega auk, mis keermestatakse krae kruvi külge:

hole saw bit

Pärast otsa keeramist on krae klõpsati ettepoole ja ajamitihvtid haakuvad kahest neljast puuraugus olevast august ja takistavad selle liikumist.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...