Küsimus:
Kas ma saan puurpressil kasutada sissetõmmatavat ruuterit?
Maxime Morin
2015-04-26 18:05:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Töötan praegu lõikelaua kallal. Südamikukarbiga tegin plaadi servade lähedale ümarad sooned. Tahaksin, et nurkades oleksid suuremad sooned. Mõtlen nelja nurga tegemiseks kasutada oma puurpressil suuremat südamikukarbi. Püüan vältida oma sukeldumisruuterit võimalike külgliigutuste tõttu sukeldumisel. Ma vihkaksin praegu oma tööd lammutada. Oma puurpressil pole mul vaja plaati süvendi tegemiseks liigutada, piisab vaid "sukeldumisest".

Lühidalt öeldes, kas ma saan oma puurpressis kasutada oma sissetõmmatavat ruuterit lihtsa puurrakenduse jaoks.

Viis vastused:
Caleb
2015-04-26 18:34:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõtlen nelja nurga tegemiseks kasutada oma puurpressil suuremat südamikukarbi. Püüan vältida oma sukeldumisruuterit võimalike külgliigutuste tõttu sukeldumise ajal.

Olen kuulnud inimestest, kes kasutavad puurpressis ruuterit, kuid pole kunagi kuulnud hea mainega allikas soovitavad seda teha. Isiklikult ma seda ise ei prooviks. Puurpress töötab 10–100 korda aeglasemalt kui ruuter, nii et ma ei ootaks puurpressi sujuvat lõikamist.

Probleemi parem lahendus oleks ruuteri kasutamine, kuid selle kinnitamine oma kohale külgliikumise vältimiseks.

Aitäh, oleksin pidanud mõtlema ruuteri enda klammerdamisele. Ruuteril oli natuke raske korralikku kohta leida, kuid see toimis hästi.
Olen seda tegelikult korra proovinud (kunagi ei tea, kas pole proovinud ...), kuid tulemus ei olnud veenev. Pole hea mõte. Ruuterid toetuvad lõplikult suurele kiirusele.
hankige pin-ruuter. See hoiab teie toorikut kindlalt. Ja lubage teil marsruutida, vastu malli oma südames. Hinnaga: http://www.ebay.com/bhp/pin-router.
Ma arvan, et enamik ruuteri otsikuid lihvitakse niikuinii puuripressi pöörlemise vastassuunas lõikamiseks (kui teil pole puurpressit, kus saate pöörlemissuunda muuta, mida ma ei tee).
@grfrazee Kontrollige uuesti. Ülevalt vaadates pöörlevad nii ruuterid kui ka külvikud päripäeva.
@Caleb, teil on õigus. Sain ümber pööratud, kui ma seda peas keerutasin.
Ast Pace
2015-04-26 22:22:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üritate teha poolkerakujulise põhjaga augu. Eemaldaksin suurema osa materjalist tavalise puuriga, need lähevad kasti südamiku otsale. Kõigepealt proovige seda muidugi lõikelauaga sama tüüpi vanaraua tükil.

Kui teete lihtsalt suure läbimõõduga lohku, pole vaja eelnevalt puurida.

Käivitage puuripress maksimaalse kiirusega ja laske külv pisarate minimeerimiseks aeglaselt alla.

Mõlemal juhul veenduge, et teie laud oleks kinnitatud oma kohale.

Mike Fleck
2015-04-27 04:57:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui on külgkoormust, pole see sulele hea. See kõlab nagu teie lihtsalt sukeldumine. Kui olete, teeb otsitava suurusega pool ümmargune otsaveski paremat tööd kui ruuter.

Ma viitasin valesti otsaveskile kui "pool ümmargune", see oleks "palli ots".
bowlturner
2015-04-26 21:10:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

"Kas saate?" Olen kindel, et saate. "Kas peaksite?" vaieldav.

Nagu Caleb märkis, pöörlevad ruuterid tunduvalt kiiremini kui puurpress. Esimene asi oleks seada puurpress kõige kiiremini seadistatuks. Kui teil on hea hobujõul töötav puurpress, töötab see tõenäoliselt, kuid pole lubadusi selle kohta, kui tore ja puhas see lõikab.

Ma soovitaksin selleks kasutada oma sukeldumisruuterit. Eeldades, et teil on korralik ja mitte keskpärane odav. Alustaksin sellest, et prooviksin mõne puidujäägi juures teha seda, mida soovite, ainult selleks, et veenduda, et saate seda teha täpselt otsitava täpsusega. Teoreetiliselt võite külgliikumise vältimiseks kinnitada ruuteri aluse oma töödeldavale detailile. Seadistamine võtab veidi kauem aega, kuid see peaks tegema kärpeid teie rahuloluks.

WhatEvil
2015-04-28 18:47:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võiksite, aga nagu teised mainisid, on bitikiirus (RPM) natuke probleem. Peate aeglaselt sukelduma ja ma soovitaksin puidu "nokitseda". See tähendab, et sukelduge natuke, seejärel tõstke see kogu puidust ülespoole, uputage see uuesti ja korrake, kuni olete jõudnud soovitud sügavusele. Veelgi parem, kui teil on suruõhuliin pidevalt puhumas seal, kus lõikate.

Seda kõike seetõttu, et ruuteri bitid tuginevad kiipide ja tolmu puhastamiseks suunatavast august välja suurte pöörete arvuga, samas kui puurime paarisaja kuni mõne tuhande pööret minutis, praht ei eemaldu.

Samuti peate tagama, et teie otsik ei kuumeneks liiga palju.

Kokkuvõttes ütleksin, et proovige kõigepealt mõne vanaraua peal ja näen, kuidas teil läheb.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...