Küsimus:
Kas veerandring on kingade vormimise tüüp?
Tester101
2015-06-18 22:06:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas veerandvormimine on kingade vormimine või on need erinevad asjad?

Quarter round molding
Veerandvormimine

Tore näha teid siin, testija! See on üks nendest küsimustest, mis hägustab piiri isetegemise ja puidutöötlemise vahel.
Kaks vastused:
TX Turner
2015-06-18 22:20:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Neid kasutatakse tänapäeval peaaegu vahetatult, kuid pole mingit väikest vahet.

Kingade vormimine on ühes suunas laiem / kõrgem (sõltuvalt orientatsioonist) kui teine ​​ja kõver pole täiuslik kaar, mitte täiuslik 1/4 ringist nagu veerandring.

http://thecraftsmanblog.com/quarter-round-vs-shoe-molding/ kaudu a>:

comparison

Minu arusaam oli, et * kingade vormimine * on liistude klass, mitte konkreetne profiil. Ma arvasin, et * kingade vormimine * on igasugune alusvalu ette asetatud vormimine, mille profiile oli palju. Ja see veerandring oli lihtsalt üks neist profiilidest? Pange tähele oma fotol, et seal on alusvormimine, igaühe ees on * kingaliist *.
Võimalik, kuid minu kogemuse järgi tähendab "kingade vormimine" alati vormi, mis on kinga kuju (nagu laps võib seda joonistada) - ristkülikukujuline, kõveraga "varba" otsas. Ristküliku täpsed mõõtmed ja kõvera suurus võivad kõik muutuda, kuid see on ikkagi "kinga" vormimine. Veerandring ei vasta sellele määratlusele. Otsingukasti koduhoonete saidid ja saate erineva suurusega kingaliistud, millel kõigil on sarnane profiil - nagu võtaksite ristküliku (mitte ruudu) ja ümardaksite ühe nurga alt.
Olin alati eeldanud sama, TX Turner. Kuid just avastasin, et kodutarvete poodide veebisaitide otsimisel "kingade vormimine" tagastatakse ka ogee profiilid ... see ja mis seal ikka [koledus] (http://www.homedepot.com/p/House- of-Fara-3-4-in-x-1-1-4-in-x-8-ft-MDF-Shoe-Molding-8595/202087600? N = 5yc1vZara1Z1z11vga) on.
@Doresoom-- võib-olla, kui teil on jalad nagu Big Bird, see on sobiv "king";)
See on maalija õudusunenägu @Doresoom
Matt
2015-06-19 00:00:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tunnen, et see on üks neist vastustest, kus mitu vastust võib olla õige. See taandub kogemisele ja sellele, mida teile õpetati.

Mõistan kingade vormimist kui vormimisperet, mille partneriks on põrandaliist. Samamoodi kirjeldab kroonvormimine vormimise perekonda, mida kasutatakse ülemise serva viimistlemiseks.

Põrandal kasutamisel kasutatakse veerandringi kingade vormimiseks. See on ikka veerandring. Ma pole leidnud usaldusväärset linkimist väärt allikat, kuid olen maininud, et kingade vormimine on esteetilistel põhjustel tavaliselt kõrgem kui laiem, mis annab usaldusväärsuse TX Turneri vastusele.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...