Küsimus:
Talv ja minu tööriistad
Ljk2000
2017-10-25 19:24:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin Wisconsinis on külm, talv on tulemas. Olen alati akutööriistu sisse võtnud. Kuna enamik inimesi peaks teadma, et liitium- ja külmumistempid ei sega eriti hästi. Aga kuidas on minu teiste juhtmetega tööriistadega? Kas ma pean need sisse tooma. pidage meeles, et praegu ei ole mul oma koht, vaid 17, seega olen kuuris väljas ja seal pole sooja ja avatud hoonet (meil on üks lehm teisel pool). Ma ei tea, kas külmumistemperatuur kruvib mingit laagrit või midagi muud. Mõtted?

Kiire muutmine: lehma pole meil enam.

Ma arvan, et see pole küsimus. Vajaduse korral jäetakse igasugused juhtmeta tööriistad läbi paljude raskusastmetega talvede kütmata ja / või soojustamata hoonetes (garaažid, aiakuurid, lautad ja muud kõrvalhooned), ilma et neile oleks mingit ilmset kahju tekitatud. Need ei pruugi külmunud * korral hästi töötada, kuid pärast sulatamist peaksid nad normaliseeruma.
@Graphus Täname kommentaari eest. Seda on hea teada, sest mulle öeldi, et ärge jätke neid kuuri välja. Kuid seni, kuni see neid ei keera, jätan ma need kosmosepõhjustel pigem välja.
Seotud: https://woodworking.stackexchange.com/questions/3226/how-do-i-know-when-it-is-too-cold-to-work-outside
@Matt Super kasulik teave sellelt lehelt. Aitab mind minu küsimusele vastamisel.
See on tööriistiti erinev. Elektroonilised ahelad (sealhulgas mootorite elektromagnetid) toimivad külma korral tõhusamalt, sest temperatuuri vähendamine vähendab juhi takistust. Trükkplaatidel ei õnnestu aga korduvalt paisuda ja kokku tõmmata (külm / kuum / külm / kuum), mis lisab joodetud liigeste kulumist. Elektrokeemilised protsessid, näiteks need, mis toimuvad akus, ja vedelike viskoossus muutuvad äärmuslike külmade korral. Kasutusjuhendites käsitletakse üldiselt ohutut töötemperatuuri. See peaks hõlmama ka ladustamist.
üks vastus:
Chuck S
2018-02-17 01:13:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie juhtmega tööriist on korras. Ladustamiseks veenduge, et tööriistad oleksid kuivad ja tolmu ja mustuse eest kaitstud (võib-olla lehma eest hoolitsemise eest). Kui kasutate tööriistu külmas, on pistikupesa ja lõikamise asemel parem lasta neil enne kasutamist veidi soojeneda. Olge ettevaatlik külmade tööriistade viimisel soojadesse ruumidesse, sest kondenseerumine võib osutuda probleemiks.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...