Küsimus:
Kuidas on soovitatav melamiini puitlaastplaate kokku suruda?
William Hird
2016-01-09 16:16:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on vaja lõigata ruudukujulised augud mõnest 3/4 tolli paksusest melamiinlaastplaadist. Kas ma saan nende aukude tegemiseks kasutada õõnespeitli (puurpressstiil)? Võiksin lihtsalt ise sellega katsetada, kuid kasutan selleks kellegi teise seadmeid, nii et ma ei taha seda kahjustada. Aitäh.

Kas lõikate liistud läbi sileda pinna või lõikate serva nii, et liist oleks pindade vahel? Kas see on läbi surnukeha või pime tapmine?
Vabandust, et nii hilja tagasi jõudsime, lõige tehakse läbi melamiini, ülemise ja alumise osa.
Neli vastused:
Eli Iser
2016-01-10 12:52:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks puitlaastplaadile endale, mis lõiketeradel on tõepoolest üsna kõva (puiduosakesi siduvate liimide tõttu), on ka melamiinkate väga kõva.

Kaaluksin sama palju puurimist enne aukude jaotamist või puurige vähemalt läbi melamiinkatte. Teise võimalusena kaaluksin seda, kui palju auke vajate, nende mõõtmeid ja vajalikku täpsust, rangelt puurides prügi ning ruudutades ja puhastades tavalise käsitsi peitel.

Matt
2016-01-11 02:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui puhtad peavad olema nende aukude servad? Puitlaastplaadil / puitlaastplaadil võib olla kena näopind, kuid see sisemus võib olla segadus, nii et ma ei arva, et teie standardid oleksid siin liiga kõrged.

Ma lõikaks melamiini sisse soone, et aidata mitiagte hakkimist . Seejärel kasutage külvikut, mis on tõenäoliselt käeshoitav, et teha piisavalt suur auk, et saaksin sinna pusle nii palju jäätmeid eemaldada. Kui välimus pole oluline, puhastaksin sisemisi servi ka pusle abil.

Kui soovite puhtamaid servi, töötaksin meisli abil, aga nagu Graphus ütleb:

[P] artiklilaud / puitlaastplaat on kuulsalt kõva lõiketerad, mõnikord nii hämmastavalt.

Ja nagu ma juba eespool mainisin, ei usu ma, et saate selle puhta pinna katusealuses, kuid see ei pruugi nii olla puittoode.

Ast Pace
2016-01-19 01:22:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selles populaarses puidutöötlemisartiklis näib kiibivaba ruuteribitt olevat väga hea lahendus nende aukude läbilõikamiseks.

enter image description here

kiibivabad otsad

Spiraalsed otsad teevad sageli sujuvama ja täpsema lõike kui sirged. Üleslõigatud spiraalotsaga tõmmatakse laastud üles ja välja, mis muudab selle täiuslikuks puitlaastude lõikamiseks. Allapoole lõigatud ots lükkab laastud allapoole, mis sobib ideaalselt vineerist ja melamiinist laastuvabade dadode valmistamiseks. (Ruutimislauas ei soovitata aga allapoole lõigatud bitte kasutada, kuna need võivad tooriku laualt üles lükata.) Tihendusotsal on spiraale, mis töötavad mõlemat pidi üles ja alla, tõmmates kiipe biti keskosa poole . See on parim vineeri või melamiini servade suunamiseks - saate mõlemalt poolt laastuvaba pinna.

Võite suurema osa materjalist välja puurida ja seejärel puhastada. seda tüüpi bitti kasutav ruuter. Kui nurgad peavad olema ruudukujulised, saate naasmiseks kasutada peitleid või võimalusel käsitsi saagimist, et viimane materjal pisut puhtalt eemaldada.

Graphus
2016-01-09 21:08:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen kindel, et seda saab teha, kuid arvan, et teil on õigus seda küsida, kuna puitlaastplaat / puitlaastplaat on lõiketerades kuulsalt kõva, nii hämmastavalt mõnikord. Nii et on olemas kõik võimalused, et ruudukujulised peitlid vajavad kohe pärast seda teritamist ja on isegi võimalik, et teritamine on protsessi käigus vajalik üks või mitu korda, kui moodustate paraja hulga surnukehi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...