Küsimus:
Millised on ideaalsed traditsioonilised vahendid, mida kasutada inkrusteerimise loomiseks?
Matt
2016-04-15 17:28:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tean, kuidas ma saan luua ühte tüüpi võltsitud sisekujundust. Tahaksin teada, mis on vähemalt põhitasandil seotud sellega, kuidas traditsiooniliste tehnikate ja tööriistade abil luuakse sisekujundusi.

Milliseid tööriistu saaksin kasutada traditsioonilise inlayi loomiseks? Kujutan ette ruuteri lennukit ja toimetulekusaega tegeliku sisekujunduse jaoks, kuid oleks tore teada kõigist, kes seda tegelikult teinud on. Lisateave kohandatud kujundite kohta, näiteks lehed, seejärel lihtsalt inkorpuse ribad, mis juhivad kasti perimeetrit.

Ma arvan, et kuju piirjoonte määratlemiseks on peitlid (ja kõverad peitlid), millele järgneb teie soovitusel peitel ja / või ruuteri tasapind - või üks virnastatud spooniga lähenemisviis negatiivsete ja positiivsete kujundite lõikamiseks fretsawiga / saagiga toimetulek ja plaanige kogu otsa spoonida, isegi kui see on sama puiduga kui selle taga olev konstruktsioon. Tõenäoliselt on ka muid lähenemisviise.
@keshlam olin sama palju eeldanud. Mul on viimasel ajal oma küsimustega veidi tuule käes. Lihtsalt proovin sisu ja ideid kokku lüüa. Kui ma seda rohkem ei paneks, oleksin proovinud midagi sellist. Pisikesed nipid ja üllatused, mida siin õppinud olen, on mind siiani hämmastavad, nii et palun!
CNC-masinad! : D (Uued traditsioonid!)
üks vastus:
The Aussie Woodworker
2016-10-14 01:30:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tean, et see on vana küsimus, kuid kõigile teistele, kes otsivad ...

Materjali eemaldamise alustamiseks võite kasutada Forstneri otsaga traksidega ja seejärel peitida &i ühtlast nikerdamist torud peenema detaili jaoks.

Lisades on juba mainitud fretsawi, kuid seejärel on ka peitlid, rasbid ja liivapaber peenemate etappide jaoks tihedaks sobivuseks.

Vana küsimus või mitte vastus on alati teretulnud, +1.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...