Küsimus:
Millised metsad on klaasipunktide jaoks piisavalt pehmed?
user148
2015-03-19 01:43:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Töötan ruudukujuliste pildiraamide ehitamise ning klaasi, pildi ja papi aluspindade hoidmisega. Olen mures, et teatud kõvad metsad ei pruugi klaasipunktide jaoks sobida; eriti pole ma kindel, kas punktid jäävad pikaks ajaks paika või mitte.

Kas on olemas „kõvaduspiir”, millele mets sobib?

Klaasipunkt on väike klamber, mis on kinnitatud raami sisemisse serva sisu klaasi vastu hoidmiseks:

Picture illustrating a glazier point and its installation

( pildiallikas)

Neile, kes pole klaasipunktidega tuttavad, võib olla kasulik selgitada nende mõtet ja eesmärki. Paljudel siin võib olla teadmisi metsast, kuid mitte rakendust.
Selle kohta on ootel muutmine, kuid tahaksin välja tuua [selle pildi] (http://ift.tt/1mxUy5C%20), kuna ma ei olnud ka kindel, mis on ka klaasilisem punkt.
Täname selle küsimuse esitamise eest. Mul pole vastust, aga olen ka vastust otsinud. Me ei ehita pildiraame, kuid mõtleme abikaasaga mõelda mõnele isetegemisprojektile, kus ehitaksime puidust ja klaasist raame. Ma ei leia mingit teavet selle kohta, milline on parim puiduliik klaasipunktide asetamiseks. [http://amalgamatedglass.com.au/service/](http://amalgamatedglass.com.au/service/)
Kaks vastused:
#1
+6
Doresoom
2015-03-19 02:33:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui otsite meetodit kaadri sisu kindlustamiseks ja pole eriti klaaside punktide külge kinnitatud, võiksite proovida midagi sellist nagu pöördenupp. Pöördnuppude kinnitamiseks saate juhtida kruviauke, nii et see ei tohiks olla nii oluline, kui töötate okaspuidu või lehtpuuga.

enter image description here

( Pildi allikas)

Läheksin sellega, ma pole kunagi näinud glasuuripunkte, mida oleks kasutatud pildiraamis millegi hoidmiseks.
Nõus. Klaasipunktid sõltuvad nende hoidmiseks klaasist pahtlist ega ole üksi piisavad.
Olen näinud mõlemat kasutatut (minge oma kohalikku lemmikmahuka kaubamaja juurde ja vaadake eelnevalt valmistatud raame - näete mõlemat). Klaasipunktid on head, kui raam on paksem kui raamitav materjal, pöördenupud on head, kui raam on sama paksusega või veidi õhem (võib-olla kuni 1/16 "?) Kui raamitav materjal.
#2
+6
Graphus
2015-06-24 21:47:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas on olemas "kõvaduspiir", millele mets sobib, kui see sobib?

Ma ei usu, et mõistlikkuse piires seda oleks. Paljud pildiraamid on loomulikult valmistatud männist, nii et kõike muud nagu klaasimispunkti või viimistlusnaela saab ilma raskusteta pinnale suruda või kergelt haamata. Kuid isegi tamme- ja pöökraamiga saab punkte tavaliselt sisse suruda, kasutades ainult lamedakruvikeeraja otsa survet. Kuigi parem vahend selleks on kindla teraga kitt.

Kui on mingeid raskusi, saab need sisse pressida. Selleks on valmistatud mitmesuguseid kaubanduslikke tööriistu, kuid mõne kaardiga saab selleks kasutada kõiki laia suuga tangid (nt Channellocki tangid). või jäägi välispinnale puitu, et kaitsta raami muljumiste või mõlkide eest:

Pliers squeeze point home

Eriti pole kindel, kas punktid jäävad pikas perspektiivis.

Paistab, et need sobivad aja jooksul hästi. On teateid nende nihkumisest ja isegi kukkumisest, kuid see kehtib ka väikeste bradide / viimistlusküünte kohta

Kanalukustustangidega otsale +1. Olen kasutanud lamekruvikeerajat ja panin klaasklaasipunktid otse vastu klaasi, mis kruvikeeraja kasutamisel sageli puruneb.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...