Küsimus:
Parim viis metalljalgade kinnitamiseks nurgalaua külge? Kas mul on vaja täiendavat tuge?
Porter
2017-02-20 19:06:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Valmistan oma kontorilauda, ​​olen 2m04cm, nii et kõrgus ja sügavus on sobivad.

Olen töölaua valmistanud taastatud põrandalaudadest. Selle paksus on 1 toll, all olevad tuged on pärit samast allikast. Selle laius on 19 tolli (49cm) ja pikkus 56x75 (142x190cm). desk top underneath of desk

Olen lasknud need jalad kohandatud minu jaoks vajalikule kõrgusele. Ülemisel plaadil on 6 sisse vajunud auku. metal legs Ülemine ja alumine plaat on 17,5 tolli pikk, 3 tolli lai (7x47cm).

Mul on ka nurgas jalg.

Vaja on abi töölaua ja jalgade suuruse järgi, mis on parim viis jalgade töölauale kinnitamiseks.

Kas peaksin: 1) Keerake jalad otse töölauale?

2) Keerake jalad tugipalkidesse, mis asuvad mõlemast otsast umbes 20–30 cm (see ei lase mul viike alla panna)

3) Liimige / kruvige täiendav tugitala laua kõige otsteni (tala oleks jalgadest laiem), et saaksin 2 tolli puitu ka jalgade kinnitamiseks.

4) Muu

Igat nõu oleks väga teretulnud.

Kruviksin selle blokeerimise toetamiseks, kuid paneksin blokeerimise sinna, kuhu soovite jalgu.
üks vastus:
Ashlar
2017-02-20 22:36:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oma laua aluse kujundamisel peate lahendama kaks murekomplekti.

Esiteks olen minu arusaama järgi, et teil on ülaosas kolm jala asukohta, üks neist igaühe otsas. "L" ja üks nurga ristmikul. Sellisel juhul on teie jalgade vaheline ulatus 70. Puit näib olevat mänd, mille puhul ilmnenud langus näib olevat vastuvõetavas piires, kuid selle kinnitamiseks kasutage sagulaatorit. Kui koormused on liiga suured, on vaja riiuli / töölaua servadesse või alla lisada vertikaalsed põlled.

Teiseks on töölaud valmistatud täispuidust tükkidest ning laieneb ja tõmbub laiuse järgi kokku ( kuid mitte pikisuunas) aastaaegadel, samal ajal kui terasest jalaosa mitte. Kui puit laieneb, rakendatakse survet kruvidele, mis hoiavad ülaosa jalaplaatide külge. Kui terasplaadi kruviaugud on suuremad, peaksid need suutma mahutada liikumist ülaosa ja aluse vahel. Samuti saab arvutada erinevuse suuruse. Siin on üks selline sait, mis selgitab üksikasju selle kohta, kuidas kindlaks teha, kui palju liikumist võite silmitsi seista.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...