Küsimus:
Kuidas tulla toime suurte liistudega?
saltface
2015-03-24 21:21:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See küsimus võib langeda halli alale siin ja DIY Stack Exchange'i saidi vahel, kuid lisan selle kappidele, nii et postitan selle siia.

Kuidas te selle profiili välja saate? kroonvormimisliide, kui kroonvorm kleepub tunduvalt välja nagu allpool? (Keerukuse lisamiseks on sellisel vormimisel õõnes, kus oleks tagakülg.)

Kolm vastused:
rob
2015-03-25 02:24:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole ise kroonvormimist paigaldanud, kuid kõlab, et vuugide toimetulek on alternatiiv nurgasae mõlema vormitüki kaldus lõikamisele. Toimetulek võib anda teile parema sobivuse kui nurgaliigend, sest seinad on sageli tekstuuriga ega ole alati üksteise suhtes täiesti ruudukujulised, muutes selle lohakaks.

Perekondlik meistrimees annab ülevaate protsess, mille käigus lööd esimese tüki lõpuni nurka. Pärast seda lõikasite profiili lõikamiseks oma saagiga teise tüki esialgse kaldus, seejärel kasutage profiili puhastamiseks toimetamissaagi ja viimistlege viilu ja / või liivapaberi abil.

Jah, seda väga!
See meetod töötab väga hästi, kuid nõuab mõningast harjutamist - viil ja / või liivapaber sobivad sobivuse peenhäälestamiseks hästi.
Oh, veel üks asi: on oluline, et toimetulek jagu pisut alla lööks. Sobivust on lihtsam viimistleda, kui viilimiseks / liivamiseks pole kogu vormimise paksust. See muudab peenhäälestuse kiiremaks.
glw
2015-03-24 22:10:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on väga palju veebisaite ja YouTube'i videoid, millel on õpetused kroonvormimise paigaldamiseks. Olen neid palju vaadanud ja proovinud oskusi oma majas rakendada. Siin on minu väga lemmikartikkel koos rea videotega [youtube]

See on keeruline, sest isegi kõige väiksemad ebakorrapärasused teie liigestes on silmatorkavalt ilmsed. Selle tulemusena kasutasin palju pahtleid. Minu õemees on endine koduehitaja ja ta kinnitas mulle, et pahtel on selles osas meie sõber. Siiski vaatasin mõnda asja, mis pole õpetuste põhjal ilmne.

  1. On üsna oluline mõõta oma seinte (antud juhul kapid) nurka, sest kui need pole ruudukujulised , saate vähemalt kasutada mõnda veebipõhist graafikut ja seadistada oma saagile sobivad seinad.

  2. Kui teil pole mootoriga saega (mõned nimetavad seda hakkimissaagiks), peate sisemiste nurkade lõikamiseks kasutama toimetulemissaega. See on jällegi natuke keeruline, sest on näha vähimatki viga. Leidsin, et minu toimetulekussaag oli üsna madala kvaliteediga ja ostsin nii Olsoni tehtud. See toimis tunduvalt paremini. Realistlikult töötasid terad paremini; need tundusid teravamad.

  3. Väikesed ebakorrapärasused teie seinas panevad liistud pinna üle uhkust tundma ja tekitavad tühimikke (muuda: peaksin juhtima tähelepanu sellele, et mu seinad on tekstuursed siledatel seintel poleks seda probleemi nii palju). Parim viis selle leidmiseks oli minna üle seina, kus vormimine istub pahtlilabidaga, et veenduda selle sileduses. Kappide puhul on see vähem teema. Seejärel asetasin liistu üles ja naelutasin selle kõige keskele. Kui töötasin nurgas keskelt kuni nurkadeni, sain liistu "veeretada" või "väänata" nii, et lesti nurkades kokku sobiks. Põhimõtteliselt parandasin kõik ebatäpsused liistu keskelt välja töötades.

Kui ma seda üle lugesin, tundub see kehva selgitus selle kohta, mida ma tegin, kuid ma ei suuda mõelda, kuidas seda parandada. See on väga kombatav asi ja seda oleks lihtne demonstreerida, kuid seda on raske kirjeldada.

Täpsus ja täpne märgistamine ja mõõtmine on võtmetähtsusega.

ratchet freak
2015-03-24 21:29:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kõige kallim variant on ruuteri biti tellimine selle sisselõike tegemiseks ühe käiguna.

Kuid seda saate teha mitme läbipääsuga, kasutades kallutatud ruuterit ja mitmesuguseid bitte. Mõne sirge nurga korral sobivad mõned läbisõidud üle langetatud lauasae.

Sellel lehel on kena näpunäidete kogu.

Ah .... sa peksid mind sellega! Ma ütlen, et ma olen selle ruuteritõstuki ehitanud ja saan selle eest garanteerida. See on vinge tööriist, mida kasutan peaaegu iga päev!
Vabandust. Pean silmas liigeste toimetulekut. Redigeerisin selguse huvides.
See on hea vastus, kuid vastate valele küsimusele. ;)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...