Küsimus:
Kas ma saan lintsae kasutada lõikelaua valmistamiseks?
johnny
2016-05-22 03:00:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei taha tegelikult lauasaagi, sest ma arvan, et saaksin lintsaagi / lintsaagi kasutada rohkemate asjade jaoks, näiteks uuesti saagimiseks ja kõverdamiseks. Kas lõikelaua jaoks on otstarbekas kasutada lintsaagi (ja sellist, tera, ribade või lihtsalt ühe vahtlõikega vaht)? Vaadates suurt kasti tüüpi või kasutatud 9 "või 10" lintsaagi.

Lintsaag peaks selle ülesandega hakkama saama suurepärase tööga.
Selleks võite kindlasti kasutada lintsaagi, kuid lihtsalt mainimiseks võite teha põhilõike, mida paljud lõikelauad nõuavad üsna otstarbekalt, kasutades ainult ühte või mitut käsisaega. Üldiselt on mootorsaagide puhul lintsaag paljude arvates palju parem kui lauasaag, kui teil on poes ainult üks. Need on loomulikult palju mitmekülgsemad ja ka oluliselt turvalisemad kasutada.
Kas mõtlesite "mis tahes"?
Kas on tõsi, et lintsaag on kõige parem valik Suurbritannias, kus lauasaag on USA-s kõige enam kasutatav?
@johnny, on raske öelda. Paljudel on ainult lintsaed, kuid arvestades seda, kui tavalised lauasaed * tunduvad olevat Ameerikas, on see üllataval kombel ka USA väikepoodide kohta. Ma arvan, et põhimõtteliselt võib see mõnikord laguneda, kui palju tööd inimene teeb lehtmaterjalidega, millega laud nägi suurepäraselt töötades.
Neli vastused:
Ashlar
2016-05-22 08:10:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lintsaag lõikab kindlasti puitu, kuid servad vajavad täiendavat tööd, kuna lõikamisel on rohkem pinna triibutusi ja üldpind oleks vähem tasane, kui lauasae lõikamine on palju siledam ja lamedam. Pindade ettevalmistamiseks liimimiseks soovitan kasutada käsitasapinda või planeerijat.

Mida tähendavad pinna triibud?
Need on harjad ja kurvid, mis teil tekkivad, kui lintsaega midagi lõigata. Selle eemaldamiseks tasuksite lõigatud pinnad enne kleepimist kindlasti kuidagi tasandada.
Matt
2016-05-22 09:16:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lintsaag oleks selle töö jaoks sobivam. Tegelikult oleks peaaegu vaja, et kavatseksite teha lõikelaua, mis oleks tavapärasest ristkülikust erinev kuju. Kuid see pole tõenäoliselt ainus tööriist, mida kasutate.

Selles Scott Lewise videos näete teda lõikamas lintsaagiga lamineeritavat varu (see juhtub umbes 39 sekundi jooksul video sisse). Näib, et video näitab kõiki kasutatud tööriistu. Ta oskab üsna hästi kasutada kapikaabitsaid, kohandatud lihvimisplokke ja tavalist liivapaberit. võiks järeldada, et ta kasutas peamise lõikelaua jaoks ainult ühenduslinki ja lintsaagi.

Lamineerimine võib olla pigem kaasatud teema, kuid kõige paremini õnnestub lamineerimine siis, kui liimitavad näod on üksteisega ideaalselt paaritunud, st siledad. Lõpetamiseks valmis saamiseks peate hankima suure hambalugemistera.

Ma võtaks igaks juhuks ikka kaabitsaga ka passi. Puidu lõikamisel tööriistadega nagu lauasaed, lintsaed jms ei tohiks kunagi eeldada, et viimistlus on valmis.

Kui videot tegelikult vaatasite, näete lintsaagi tegelikult toimimas, kas seda kasutatakse tahvlile keeruliste detailide loomiseks. Nii et lintsaag on mitte ainult selle töö jaoks sobiv tööriist, vaid ka imelisi asju.

JDługosz
2016-05-22 21:35:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen seda teinud: kopeerige vana seakujuline laud värske lehtpuu jäägiga. Jälgige kontuuri, lõigake riba saega, viimistlege kõverad failidega ja seejärel ümardage ruuteri tabel.

Lintsaag ei oleks hea ribade valmistamine liimimiseks lihunikuploki stiilis tükiks. See pole piisavalt täpne ja sirgjooneline; kui aga liitmikul jätkate, saate selle tööle panna, kuigi palju rohkem jäätmeid ja võib-olla riba paralleelsete külgedega.

Kui teete päris lihunik - plokk, kus ribad on külgsuunas pööratud, nii et otsatera on lõikepinnaks, siis on plaadi algne ülemine / alumine serv liimimiseks ja lõigatud küljed on uus nägu. Liitmik otsatera peal ei tööta ja tõenäoliselt sobib lintsaag viilude lõikamiseks suurest vahtratükist: seda oleksin ma kasutanud, kui mul seda oleks. Lauasae tera ei olnud läbimiseks piisavalt kõrge, nii et pidin tüki ümber pöörama ja mõlemalt küljelt lõikama ja see andis vähem sileda lõike, mille puhastamiseks kulus rohkem tööd (ja rohkem jäätmeid).

Nii et see sõltub sellest, mida teete. See võib olla teine ​​valik või esmane valik, sõltuvalt teie tehtud lõikelaua olemusest.

John S
2016-05-22 15:38:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lintsaag töötab, kuid peate arvestama teradega. Need saavad kiiremini täis ja suurusel on suur erinevus, nii et te muutute kogu aeg. Need muutuvad kiiremaks, kui ostate rohkem ja täiuslikke lõikeid on raske saada. Lauasaega saate teha enamikku asju, mida lintsaag saab teha, näiteks murulauku lõikamine ja lõdvestumine laual, aga see pole nii lihtne kui lintsael. Lindisaed on odavad kasutatud, ma saaksin selle kõigepealt kätte ja siis näete ja soovite ka lauda.

"Kiiremini täis"? "Siis" => "nemad".
Ma eeldan, et peate silmas labas olevaid söögikohti. Kõik sõltub sellest, millist tera kasutate ja kui kiiresti puitu liigutate. Kui teate, milliseid terasid kasutate, ja olete teadlik tööriista nõuetekohasest hooldusest, peaksite olema korras. Terad võivad ja lähevad ikka alla, muidugi ükskõik mis.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...