Küsimus:
Kuidas eemaldada kinnikiilunud ruuteri juurdevooluruuterist?
Daniel Brown
2016-06-07 16:28:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Laenan sõbra " Skil 1823 Type 1 Plunge Routerit" ja mul on probleeme juba selles olnud ruuteri eemaldamisega. Kõik veebis on öeldud, et kinnitusmutri eemaldamine peaks lahti keerama (kui mitte täielikult eemaldama) kruvi lahti keeramise ajal.

Olen proovinud kasutada kindaga kätt, näpitsat jms, kuid näib, et ma ei suuda isegi vana natuke liikuma.

  1. Kas mul on midagi ilmset puudu?
  2. Kuidas selle vana bitti eemaldada?
  3. Kuidas vältida sama toimumist minu uue bitiga? **

image of stuck router bit in plunge router

Asetage puupakk tera külje vastu ja koputage selle otsa lahti. Sellise kleepumise vältimiseks ärge pange enne padruni pingutamist täielikult tera sisse - lükake see veidi tagasi.
Olen natuke segaduses. Kas olete veovõlli lukustanud ja kolett keeldub mutrivõtme abil keeramast? Milliseid samme te selle vabastamiseks teete?
Kas olete proovinud kogu Colette'i otsaga eemaldada?
@Steven, kinnitus oli kinni ka ruuteris.
Tundub, et olete leidnud lahenduse, mis toimis. Hilisemaks kasutamiseks on parim takistuseks takerdunud biti vastu selle eemaldamine pärast kasutamist ja ruuterisse installitud biti pikaajalise hoidmise vältimine.
WD-40 või mõni läbitungiv õli võib aidata neid vabastada.
Kaks vastused:
FreeMan
2016-06-08 01:58:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Näib, et tihendusmutter on täielikult lahti keeratud ja kuna see on kitsas ots, on see täielikult maha libisenud.

Järgiksin tema kommentaarist keshlam'i nõuandeid ja koputaks külili õrnalt (see pole aeg tõestada Hulk on weenie!), kasutades puitplokki tera kaitsmiseks. Selle vabastamiseks peate võib-olla koputama mitmes suunas.

Kui olete vana välja lasknud, veenduge, et tihvti pole kinni jäänud palju saepuru. Teie pilti tähelepanelikult vaadates näen läbi tihvti mõningaid nõrku tanjooni, kus see on tõenäoliselt saepuru ummistunud. Kui tükk on sinna tükk aega seisma jäänud, on niiskus saepuru sisse settinud ja üsna kenasti kõvastunud. Puhastage tihendikate nii põhjalikult kui võimalik, kasutades tolmu välja saamiseks hambaniiti ja vajadusel väikest valikut. See peaks aitama vältida uue jupi kinnijäämist. Samuti soovitaksin natuke mitte aardes hoida, et see tulevikus enam ei korduks.

See on võimalik ka sõltuvalt sellest, kui kaua bitti seal on olnud ja millistes tingimustes ruuter on olnud salvestatud, et neid kahte seob natuke rooste. Kui koputusteekond seda ei paranda (ehkki see peaks ka rooste vabastama), peaks aitama väga kerge sissetungiva õli (nagu WD-40) löök. Kui selle ilmumisel on vanal tükil roostet, on see tõenäoliselt teie süüdlane. Mõni väga kerge puudutus mõne tüübliga ümber mähitud emery lapiga (väiksema läbimõõduga kui tolli võll) peaks roostest lahti saama. ETTEVAATUST. Võimalik, et teete selle abil tihvti liiga suureks, nii et võite jätta ruuteri tagastamisel selle osa oma sõbrale teha, seega on tema probleem lahendada, kui ta liivab liiga palju. (Pidage meeles: ma ütlesin küll, et väga kergeid puudutusi!)

See lahendus töötas minu jaoks hästi. Enim aitas see osa, mis määras, milline osa _ täpselt. Selle lahti löömiseks kulus korralik peksmine (pärast seda, kui _kerged_puudutused seda trikki ei teinud), kuid olen järginud teie soovitatud samme selle puhastamiseks ja selle vältimiseks tulevikus.
Tore, et see teie jaoks sobis @DanielBrown. Ma kavatsesin öelda, et peate võib-olla seda tugevamalt lööma, kuid peate kergete kraanidega _ alustama ja ülespoole minema. Te ei soovi laagreid, tihendit ega otsikut kahjustada.
P. Guy
2019-12-16 00:19:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vabastasin just pikka aega oma Craftsman 315.17310 1/4 "ruuteris kinni jäänud, koputades väikese messingihaamriga vaid korra varre küljele. Pärast olin proovinud juba paljusid muid võimalusi maha lõigatud e-klamber ja vastav kinnitusõlaosa, mis peaksid ketta lahti keerama, kui keerate kinnitusmutri lahti ja "tõsta ahtri" selle kitsenemisest välja (vabastades seeläbi otsiku pigistuse).

Tundub, et ma saan ikkagi ruuterit kasutada, ma pean lihtsalt messingist haamrit kasutama, et natuke otsa tõmmata ja koonusest välja tõmmata. Samuti panin kollektsiooni isaste / emaste paarituspindadele rikkalikult nikli samuti auk, mis on ahtri otsas, kuhu otsa läheb.

Tere ja tere tulemast lehele [Woodworking.se]! Palun võtke mõni minut [tuuri] läbimiseks ja sirvige [abi], et tunda, kuidas see koht töötab. Võib-olla olete märkinud, et sisestasite kasti sildiga "Vastus", kuid see pole tõesti küsimusele vastus. See tähendab, et palun olge _väga ettevaatlik marsruuteri kasutamisel, kui kolletil on katkisi osi! See on ainus asi teie ja väga terava metalliosa vahel, mis pöörleb umbes 25 000 p / min. Täisfunktsionaalne tihvt on teie tervise ja ohutuse seisukohalt ülioluline !!
Issand. Mõtlen vaid sellele, et iga elektritööriista kasutusjuhendi 1. leheküljel on samaväärne tekstiga "Pange tähele: selle toote peamine ülesanne on eemaldada liha ettevaatamatust operaatorist. Olge selle seadmega kasutamisel ettevaatlik." Murdunud tihvtiga ruuteri käitamine kõlab kui võimalus tulevase sõjaloo jaoks sellest, kuidas metallist tükid tuli luust eemaldada.
Nagu öeldud, kui selle vastuse [redigeerimine] suudab keskenduda koputamistehnikale ja arestimisvastastele, siis sobib see sellele SE saidile paremini. See võimaldab teistel ka anit-arse'i või muu kasutamise plussid ja miinused sisse mängida. (Ma ei ütle, et ma tean, et sellega on midagi draamat, vaid ainult see, et küsimuste ja vastuste vorm on mõeldud sellise suhtluse soodustamiseks.)


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...