Küsimus:
Millised on raskused, mis inimestel tuvisaba kasutamisel tekivad?
rob
2015-04-03 22:59:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on ruuteri jaoks odav Craftsmani sabaosa, kuid ma pole seda kunagi proovinud. Kuulen regulaarselt, et inimesed kurdavad madalama otsa sõrmjäässignaalide üle, kuid kiidavad kalleid kõrgekvaliteedilisi (sageli 400 dollarit +) rakiseid. Millised probleemid on inimestel odavamate rakistega ja mis on nii head kallimates?

Kaks vastused:
TX Turner
2015-04-03 23:16:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üks eelis, mis näib inimesi põnevil olevat? Muutuv laius / vahekaugus.

Kui teil on fikseeritud laiuse / vahega rakiseade, peate kas projekteerima oma projektid nende vahekauguse põhjal, lastes tööriistal kujunduse määrata, või lõpuks on teil osaline sabaosa.

See osaline dovetail võib olla kole või mitte, eriti kui saate selle tükile keskele panna, kuid võimalus neid projekti järgi välja jätta on tõeline boonus. (Samuti näeb see välja pigem käsitsi lõigatud tuvid.)

bowlturner
2015-04-03 23:39:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on paar tuvitüüpi malli. Lõikamiseks tuli neil paar bitti. Need on mõned "odavad", kuid maksavad mulle siiski piisavalt.

Esimene probleem, mis mul tekkis, oli see, et nad saatsid just alumiiniummalli. Minu ülesandeks oli paigaldada need puitplokkidele (lauale kinnitamiseks) ja reguleerida neid nii, et need sobiksid tihedalt (tihvtid ja sabad). See võttis mul üsna kaua aega ja mul on tõesti ainult üks komplekt kohandatud, teine ​​on lähedal, kuid siiski liiga lohakas. Neid on nende kujunduse tõttu raske kohandada.

Teine probleem on tahvli õige viimistlemine malli otsaga, kui te pole väljas, ei rivista te oma otsad paremale. Samuti peate alustama malli vastaskülgedest, kui soovite, et sama laua mõlemad otsad sobiksid sama "osalise" saba või tihvtiga. (üleval või all). Nii et peate tegema natuke lisatähelepanu, veendumaks, et kui olete lõpetanud, lähevad kõik lauad kokku ja moodustavad ruudu.

Ma pole proovinud malli kasutada tahvlil kauem kui malli, kuid olen kindel, et see on palju suurem peavalu.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...