Küsimus:
Ebakorrapärase, eemaldatava tagasihoidlikkuse paneeli ühendamine ebakorrapärase kujuga töölauaga
Nick
2016-02-01 23:04:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen ehitanud ebakorrapärase kujuga kirjutuslaua, millel on ebaregulaarsed viiekülgsed kapid. See vajab nüüd tagasihoidlikkuse paneeli, kuid ainulaadsete nurkade ja olude tõttu olen hämmastunud, kuidas sellist paneeli disaininõuete kohaselt kinnitada.

Väljakutsed:

  1. Kuna tegemist on peene mööbliga, ei saa töölaua välisküljel olla ühtegi nähtavat kinnitusdetaili. Sisemised kinnitusdetailid peavad olema varjatud ja maitsekad. Lõplik tükk värvitakse, seda ei värvita, ilmnevad kõik plaastrid ja täidised.

  2. Lõppenud laua suuruse tõttu peab selle olema võimalik väiksemateks osadeks lahti võtta. tükid vajaduse korral liikumiseks. See tähendab, et kaks kappi, pealispind ja tagasihoidlikkuse paneel peavad olema võimelised murdmatul viisil eralduma ja uuesti kinnitama. (st. pole liimi ega kruvisid, kus puit pärast korduvat kruvimist ja lahti keeramist kulub ja ei hoia kinni.)

  3. Tagasihoidlikkuspaneel vajab piisavalt struktuurilist terviklikkust, et see ei laguneks lahti on lauast eraldi.

  4. Tagasihoidlikkuse paneelile peaks kaablite kinnitamiseks olema mingi viis, näiteks kaablialus.

  5. Tagasihoidlikkuse paneelil on kolm paneeli, millest igaüks on ühendatud väga väikeste (5–11 kraadiste) nurkadega.


Siin on ülemine vaade, kus lauaplaat on eemaldatud:

Desk Problem

Nii tagasihoidlikkuse paneeli kolm paneeli kui ka kapid on ehitatud 3/4 "kasevineerist. Kaks sisemist liitmikku saab kinnitada püsivalt, kuid kappide külge kinnitatavad otsad peavad olema eemaldatavad.

Küsimused:

  1. millist tüüpi kinnitusvahend oleks kõige parem ühendada paneelid üksteisega, kui on vaja püsivat ühendust, pidades meeles, et see on 3/4 vineerist otsaga ühendatud, nurgad on väikesed ja kinnitusdetaile ei saa näha ?

  2. Millist tüüpi kinnitusdetaile oleks kõige parem ühendada paneelidega kappidesse, kus on vajalik eemaldatav ühendus, pidades meeles, et see on 3/4 vineerist, mis on otsast kokku ühendatud väike nurk?

Küll aga on see, et mingisugune kaablihalduse salv võib olla lahendus suurema struktuuri terviklikkuse lisamiseks ja suurema pinna loomiseks, kuid ma pole ikka veel kindel, kuidas see kõik kokku haakub. Loodetavasti on kellelgi mõni nutikas kinnitus- või ühendustrikk, mis siin võib töötada.

kasutada hoiustamiseks hingesid ja voltimist?
"Ma olen ehitanud ebakorrapärase kujuga kirjutuslaua, millel on ebaregulaarsed 5-poolsed kapid." Oh, mu pea ...
Kuigi ma saan aru, et peen mööbel nõuab peeneid kinnitusvahendeid, kas olete kaalunud midagi sellist nagu lihtne nurgaklamber, mida saab seeliku paigalhoidmiseks kruvida laua alaküljele ja kappide külgedele? Metall oleks peidetud pimedatesse süvenditesse, kuhu otsiksid ainult kõige nohikamad sõbrad. Kui olete mures korduva montaaži tõttu kuluva puidu pärast, kasutage t-mutrit ja sobivaid polte.
Neli vastused:
grfrazee
2016-02-02 01:00:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Millist tüüpi kinnitusdetaile oleks kõige parem ühendada paneelidega üksteisega, kui on vaja püsiühendust, pidades meeles, et see on 3/4 vineerist otsaga ühendatud, nurgad on väikesed ja kinnitusvahendeid ei saa olla nähtav?

Selleks kaaluksin harjatud liigendit. Alloleval pildil on kaks plaani, mis on koplanaarsed, mida on üsna lihtne seadistada ja käivitada. Eeldan siiski, et kui suudate ehitada viiepoolse kirjutuslaua, saate selle 5–11-kraadise nurga all ilma vähese probleemita kokku tõmmata.

spline
( allikas)


Mis tüüpi kinnitusvahendeid oleks kõige parem ühendada paneelidega kappidesse, kus on vaja eemaldatavat ühendust, pidades meeles, et see on 3/4 vineerist, mis on otsast vastu ühendatud väikese nurga all?

Teie tagantjärele mõte andis mulle tegelikult idee.

Minu arvates on mingisugune kaablihalduse salv aga lahendus, et lisada rohkem struktuuri terviklikkust ja luua rohkem pinda, kuid ma pole endiselt kindel, kuidas see kõik kokku kinnituks.

Ma arvan, et tagasihoidlikkuse paneeli siseküljele oleks hea lisada midagi sellist nagu kinnitus. Kujutan ette, et tagasihoidlikkuse paneeli siseküljele on kleebitud kleebis sobiva kaablialuse detailiga, mis lukustub selle kokkupanemisel kohale. Seejärel saate kaablialuse tüki ülejäänud töölauale kinnitada nii, nagu soovite. Ma kasutaksin tõenäoliselt taskukruvisid, kuid teil on parem ettekujutus oma nõutava "peenuse" tasemest kui mina. Võib-olla keermestatud sisestused ja poldid?

Pange tähele, et selleks on vaja painutatud või segmenteeritud kaablialuse detaili, mis sobiks tagasihoidlikkuse paneeli tahkudega. Alloleval pildil on tagasihoidlikkuse paneeli ja klambri läbivaade.

cleat system

Ast Pace
2016-02-02 06:20:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Millist tüüpi kinnitusdetaile oleks kõige parem ühendada paneelidega üksteisega, kui on vaja püsiühendust, pidades meeles, et see on 3/4 vineerist otsaga ühendatud, nurgad on väikesed ja kinnitusvahendeid ei saa olla nähtav?

Leidsin Google'ist "pimedad hinged" ja leidsin Tectuse ja ibmhCorpi vahvaid näiteid, mis võiksid keskmised liigesed.

enter image description here enter image description here

Ma ei paku kumbagi neist, võite teha põhjalikuma otsige, et leida, mis teile sobib (oskused ja eelarve). Esimene ülaltoodud on üsna kallis ja alumine on odav ning tundub, et see on lapsele paigaldatav kraam.

Millist tüüpi kinnitusdetaile oleks kõige parem ühendada paneelidega kappidesse, kus on vaja eemaldatavat ühendust , pidades meeles, et see on 3/4 vineerist, mis on kokku ühendatud väikese nurga all?

Seejärel otsisin Google'ist "voodiriistvara" ja leidsin, mis võiks lõpp-ühenduste korral kenasti töötada Puidust käsitöö. Jällegi võite otsida, mis vastab teie täpsetele vajadustele, kuid see on tugev vastupidav lahendus.

bed-rail fastener

Tavaliselt ma ei julgeks keegi ei tee kruvidega kinnitusi vineeri serva, kuid mõlemat tüüpi kinnitusdetailide puhul ei kanna suurt koormat mitte kruvid, vaid puitu sobivad äärikud.

Ashlar
2016-02-13 22:13:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Selle asemel, et kasutada seeliku jaoks ühekordse paksusega 3/4 "vineeri, soovitaksin kasutada kahte kihti vineeri (need võivad soovi korral olla õhemad) koos sisemise puitraamiga, mis pole erinevalt maja puidust naastseinast . Üldine paksus võib olla mitu tolli paks. Ülemise ja alumise plaadi võiks valmistada profiilile vormitud vineerist koos sisemiste naastudega, mis toetavad ja kinnitavad välimist profiili. Kui kasutate välispaneelide jaoks 1/4 "vineeri võiks luua ka kõvera profiili. seeliku jaoks. Kuna seelikul on nüüd paksus, saate seeliku pjedestaalide külge kinnitada, kasutades pjedestaali seestpoolt klambreid ja kruvisid, nii et kõik ühendused oleksid varjatud. Kui hoiate seeliku sisepaneeli ülaosa välispaneeli kõrgusest allpool, on teil lihtne kaablialus.

Jason C
2016-02-16 22:16:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lamellol on mõned huvitavad küpsised, millest võib samuti kasu olla, näiteks nende "Simplex" küpsised pakuvad eemaldatavaid servaliite (lõikevaade):

enter image description here

Nende "P-süsteemist" on olemas ka "Clamex" seeria (ehkki vajate nende tööriistu) :

enter image description here

Ja nende "kiired" küpsised (või lihtsalt tavalised) ja liimitud servad pakuvad püsivaid ühendusi :

enter image description here

Kui lõikate oma servad sobivaks 5/11 / jne. kraadise nurga all ei tohiks teil olla küpsiste pesa lõikamisel probleeme (lihtsalt veenduge, et mitte lõigata nägu läbi, sõltuvalt teie paneelide paksusest).See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...