Küsimus:
Kas rajasaega saab teha liimivalmis pindu?
saltface
2015-05-20 02:23:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on ussiajamiga ketassaag, mille olen EZSmart süsteemi abil ümber töötanud saelaks. See pole küll Festool, kuid see on okei. Tavaliselt on liimivalmis pinna valmistamiseks vaja vaid mõnda läbimist liitmiku tasapinnaga.

Ketassae tera on varustatud "Fast Cut Framing" tera. Olen kindel, et see ei saa selles küsimuses abi olla. Kui ma täiendan viimistlustera, siis kas sellest piisab käsilennu töö lõikamiseks?

Enamikus 7-1 / 4 "teradest pole ka täpsustatud, kas need on mõeldud rippimiseks või lõikamiseks. Kas nende saedega pole vahet?

Kaks vastused:
rob
2015-05-20 03:32:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, teie ketassae või rööpsaag võib tekitada liimivalmis pinna, kui teil on paigaldatud kvaliteetne, terav karbiidist otsaga tera.

Kindlasti on erinevaid ketassaagide lõiketerad, nagu lauasaagide puhul, ja konfiguratsioonid langevad tavaliselt umbes nendes vahemikes:

  • Rip: 20-30T (umbes 20-30 hammast)
  • Ristlõige / kombinatsioon: 50-60T

Nii nagu lauasae puhul, võib ka lõiketeras ristlõikamiseks kasutada lõikekvaliteeti. Paljusid lõiketerasid reklaamitakse tegelikult viimistlus- või kombineeritud teradena ja need sobivad hästi rippimiseks, kuid sama ripilõike tegemine võtab kauem aega.

Teie tera tootja võib sellele anda mõne muu klassifikatsiooni ja kui see on lihtsalt odav terasest tera see tõenäoliselt liimivalmis pindu ei tekita (või vähemalt pärast paari lõike tegemist enam ei teki). Minu 7-1 / 4 "ketassaega paigaldatud 60T (60 hambaga) tera reklaamitakse kui" Ultra Finish "tera ja see annab väga sujuvaid lõikeid, mida ma pean sama heaks kui" liim- liinilõiketera "minu lauasae jaoks.

Caleb
2015-05-20 03:50:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik 7-1 / 4 "terasid ei määra ka seda, kas need on mõeldud rippimiseks või lõikamiseks. Kas nende saedega pole vahet?

Selle põhjuseks on enamik inimesed ei taha peatuda ja terasid vahetada vaid sellepärast, et lõikavad teises suunas, ning sageli on see 7 1/4 "teraga lõigatud puit mõõtmetega saematerjal jne, nii et üldotstarbelised kombineeritud terad on populaarsed.

Kuid nad teevad riputus- ja lõiketerasid suuruses 7 1/4 ". Nagu lauasaelehtede puhulgi, on erinevused peamiselt hammaste arvus ja kujus. Ristlõiketeradel on rohkem hambaid kui ripateradel ja neil on tõenäolisemalt kaldu (ATB) hambad, kus riputusteral on suurema tõenäosusega lamedate ülaosaga (FTG) hambad. See tähendab, et ripimiseks on märgitud palju ATB labasid.

Kui ma täiendan viimistlustera, siis kas piisab käsilennuki töö lõikamisest?

See sõltub sellest, millist tööd teete, millist puitu kellega te töötate, ja mis teie standardid on. Kui proovite luua nähtamatu õmbluse näiteks kitarripealsele või peenele mööbliesemele, soovite tõenäoliselt ikkagi lennukiga passida. Õige tera kasutamine selle töö jaoks peaks vähemalt lõikepinda parandama; ainult teie saate öelda, kas see parandab seda piisavalt .See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...