Küsimus:
Lauasae peatamine väljundist välja lülitades
Neil Barnwell
2017-11-24 21:37:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on palju pahatahtlik Makita MLT100 lauasaag. Kõigi selle vigade tõttu olen pärast parajalt lohistamist seda korralikult töötanud.

Kuid ma olen võtnud ette sae peatamise, lülitades seina lüliti välja. Sellel on mõned eelised:

  1. see lülitab sama pistikupesaga ühendatud kaupluse vaakumi välja.
  2. See käivitab minu kasutatava turvakatkestuse pistiku (nii et lihtsalt uuesti sisse lülitades ei ei lülita toitu tegelikult sisse.
  3. See tähendab, et ma kummardun sae taha, et seda peatada, selle asemel, et kummarduda ja sisselülitamiseks sissepoole painutada. li> Mul on ringi kolm väikest last ja sae käivitamine on kolmeastmeline:
    • lülitage väljalaskeava sisse.
    • lülitage sisse kaitselüliti (sel hetkel saab tule sisse, kuna see oli kogu aeg sisse lülitatud).
    • Alustage saega sae enda rohelist nuppu.

I ' Oleme leidnud, et sae enda roheline / punane toitelüliti lülitub voolukatkestuse korral ise välja (see on mõistlik - juhul, kui toide tuleb pärast elektrikatkestust tagasi, ei tahaks, et teie lauasaag ennast tagasi käivitaks. üles!) ja pidur lööb ikka tavapäraselt sisse.

Küsimus on - kas selle meetodi kasutamisel on probleeme? Kas oht, mida ma pole mõelnud, või kahjustused seadmetele, mida ma pole arvestanud?

üks vastus:
Steven
2017-11-25 02:31:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Üldiselt pole see probleem. Ma tagaksin, et teie kasutatav lüliti on koormuse jaoks õigesti hinnatud, nii et see ei kaarne, kui lüliti välja lülitate. Valguslüliti pole ilmselt õige lüliti, mida siin kasutada. Üldise vastutusest loobumisena pöörduge kahtluse korral litsentseeritud elektriku poole.

Paljud tööriistad kasutavad magnetlüliteid, mis, nagu te märkasite, lülituvad voolu eemaldamisel lahti, et vältida sündmuste uuesti käivitamist. nagu lühikesed voolukatkestused.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...