Küsimus:
Tuvastage see padruni / esiplaadi kinnitus
Nic
2016-07-11 20:32:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma õpin pöörama ja leidsin selle padrunite ja esiplaatide kastist. Keskmine auk ei ole keermestatud, vaid on seestpoolt süvistatud, nii et arvasin, et see võib olla esiplaadi või ussikruvi kinnitus. Ma ei tea, mille jaoks see on, palun keegi mulle öelda?

enter image description here

Mõni postitus, mida olen Google'i otsingutulemustes vaadanud, on näidanud, et puidutöötlejad kasutasid mitme aukuta esiplaati "lihvimiskinnitusena" (ketaste lihvimiseks). On mitmeid vanemaid artikleid, mis kirjeldavad, kuidas saaks muuta nende treipingi korralikuks ja võib-olla muutuva kiirusega ketaslihvijaks. Samuti oli hoiatavaid märkusi plaadi enda täiendavate aukude puurimise kohta, et muuta see tüüpiliseks esiplaadiks, mida me kasutame.
üks vastus:
Ast Pace
2016-07-13 06:39:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mul on sarnaseid esemeid, mida olen kasutanud ühe kruviga esiplaadina. Pole selle kohta palju öelda. Pange lihtsalt kruvi auku ja väikesesse puutükki, et väike kauss keerata.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...